Wojny Huraganowe
3.69 / 5.00 (liczba ocen: 13184)

Wojny Huraganowe
ebook: mobi (kindle), epub (ipad), pdf

Wydawca:  Nowe Strony
E-book - najniższa cena: 38.92
Audiobook - najniższa cena: 38.92
wciąż za drogo?
44.91 złpremium: 29.94 zł Lub 29.94 zł
38.92 zł
42.42 zł Lub 38.18 zł
49.90 zł
39.90 zł
40.75 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Romans fantasy o miłości kwitnącej z nienawiści.

Serce to pole walki.

Talasyn nie zaznała niczego poza Wojnami Huraganowymi. Dorastając jako sierota w kraju podbijanym przez bezwzględnego Nocnego Imperatora, odnalazła rodzinę wśród walczących o wolność żołnierzy. Jednak skrywała zabójczy sekret: w jej żyłach płynęła magia światła potrafiąca przecinać cienie Nocnego Imperium. 

Książę Alaric, jedyny syn i dziedzic imperatora, otrzymał zadanie wyeliminowania wszystkich zagrożeń dla rządów Nocnego Imperium. By je wypełnić, wykorzystuje swoją armię oraz potężną magię cienia. 

Dopóki nie spotkał Talasyn. 

Dziewczyna płonęła na polu walki jasną magią, tą samą, która zabiła jego dziadka, przemieniła jego ojca w potwora i rozpętała Wojny Huraganowe. Podczas zderzenia światła z mrokiem ich moce łączą się i tworzą siłę, jakiej nigdy wcześniej nie widziano.

Talasyn i Alaric wiedzą, że razem mogą zakończyć tę wojnę, jednakże nadchodzi kolejne, większe zagrożenie. Nowy rodzaj magii, jaki potrafią razem stworzyć, może stać się jedynym sposobem, aby je pokonać. Pchnięci w burzliwy sojusz w samym sercu wojny staną w obliczu sekretów, trudnych wyborów i głośnego bicia własnych serc.

Książka zawiera treści nieodpowiednie dla osób poniżej osiemnastego roku życia. 

Wojny Huraganowe od Thea Guanzon możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Nie uda nam się zbu­do­wać wspól­nej przy­szło­ści, jeśli po­zwo­li­my, by cie­nie prze­szło­ści kła­dły się na na­szej re­la­cji.

Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć