Rośliny uzależniające
3.42 / 5.00 (liczba ocen: 6)

Rośliny uzależniające
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 61.94
wciąż za drogo?
72.00 złpremium: 48.00 zł Lub 48.00 zł
61.98 zł Lub 55.78 zł
62.40 zł
80.00 zł
80.00 zł Lub 72.00 zł
61.94 zł
63.49 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Od cukru przez kawę i marihuanę po yerba mate

Większość naszego pożywienia, duża część na­szych lekarstw, wszystkie środki wzmacniające oraz ekstrakty na do­bre samopoczucie i długowieczność pochodzą z królestwa roślin.

Jedną z charakterystycznych cech współczesnych cywilizacji jest ogromne zapotrzebowanie na wszel­kie środki stymulujące, podniecające i narkotyczne. Te też znajdziemy w roślinnym królestwie.

Nie ma, nie było i chyba nie będzie takiej epoki lub kultury, która nie przeznacza­łaby mnóstwa energii na produkcję, dystrybucję i konsumpcję roślin – nieco uogólniając – poprawiających nastrój. Wydaje się, że ludzki mózg ma skłonność do popadania w stan chemicznej zależności, objawiający się uczuciem potężnego dyskomfortu w przypadku braku dostępu do uzależniających substancji występujących w roślinach.

Jarosław Molenda zabiera nas w podróż po tajemniczym i rzadko docenianym fascynującym świecie roślin, które nie tylko dostarczają nam wrażeń smakowych, poprawiają nastrój, wprowadzają w stan euforii, lecz także sprawiają, że trudno się od nich uwolnić.

Rośliny uzależniające od Jarosław Molenda możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć