Cena nie gra roli - audiobook
3.5 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 19)

Cena nie gra roli - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 26.99
Audiobook - najniższa cena: 29.90
wciąż za drogo?
35.09 złpremium: 23.39 zł Lub 23.39 zł
29.90 zł
30.02 zł Lub 27.02 zł
30.41 zł
38.99 zł Lub 35.09 zł
30.95 zł
35.09 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Świat męskiego modelingu skrywa tajemnice, o których wszyscy milczą. Powieść „Cena nie gra roli” inspirowana jest przeżyciami osobistymi i propozycjami, jakie dostawał Jakub Kucner, kiedy został Misterem Polski i Wicemisterem Global, oraz opowieściami trzech uczestników konkursu, którzy zdecydowali się dla kariery pójść na całość. To dzięki ich historiom autor zagląda do brutalnego świata mody, w którym nie ma żadnych granic, a młodzi ludzie służą jedynie do spełniania zachcianek bogatych i wpływowych klientów.

Na oddział intensywnej terapii trafia młoda dziewczyna po próbie samobójczej. Jej ojciec nie wierzy, że córka targnęła się na swoje życie. Prywatne śledztwo w tej sprawie zaczyna prowadzić jej przyjaciel Tymon. Szybko odkrywa, że Anka przed wypadkiem interesowała się śmiercią Leona i tajemniczą działalnością własnego ojca. Idzie więc tym tropem. Ślady doprowadzają go do agencji modeli i niejakiego R.D. Żeby dowiedzieć się prawdy o R.D., Tymon zatrudnia się jako model.

Kim jest R.D.?
Jakie ma powiązania z ojcem Anki?
Czy Tymon jest bezpieczny?
I co kryje się za agencją werbującą młodych mężczyzn na pokazy mody?

Audiobooka interpretuje Mateusz Weber.

Cena nie gra roli od Jakub Kucner możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć