Bliźniacze korony
3.96 / 5.00 (liczba ocen: 20771)

Bliźniacze korony
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w tym miesiącu
E-book - najniższa cena: 25.75
wciąż za drogo?
38.61 złpremium: 25.74 zł Lub 25.74 zł
-39% 25.75 zł Lub 23.18 zł
28.90 zł
33.46 zł
34.32 zł Lub 30.89 zł
34.30 zł
35.03 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę

"Wren zawsze wiedziała, że pewnego dnia ukradnie siostrze miejsce w pałacu. Szkolona od urodzenia, by powrócić na miejsce morderstwa rodziców, zrobi wszystko, aby dojść do władzy i chronić społeczność czarownic. Gdyby tylko pewien strażnik pałacowy nie był tak rozpraszająco atrakcyjny, a jej magia nie miała zwyczaju sprawiać kłopotów… Księżniczka Rose wie, że z władzą wiąże się odpowiedzialność. Czeka ją aranżowane małżeństwo, a ona nie pozwoli, aby drobnostka, jaką jest przebudzenie się na środku pustyni w towarzystwie niezwykle bezczelnego porywacza, stanęła na przeszkodzie jej królewskim obowiązkom. Jednak życie poza murami pałacu jest dziksze i piękniejsze, niż kiedykolwiek sobie wyobrażała, a czarownice, których od dawna się obawiała, mogą okazać się rodziną, której potrzebowała. Dwie siostry rozdzielone po urodzeniu i wychowane w zupełnie różnych światach wkrótce poznają swoje życia znacznie lepiej, a walka o tron przybierze nieoczekiwany obrót. Kto ostatecznie dojdzie do władzy i będzie nosił koronę?

„Ta książka rzuciła na mnie urok od pierwszych stron błyskotliwą mieszanką wciągającej przygody, czarującego dowcipu i szczegółowego budowania świata. Dodajcie do tego zachwycający romans i dwóch niezapomnianych narratorów, a ta cudowna książka całkowicie was oczaruje! Nie przegapcie tego!” — Sarah J. Maas, autorka Dworu cierni i róż"

Bliźniacze korony od Catherine Doyle, Katherine Webber możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć