Klucz do nieba - audiobook
2.66 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 3)

Klucz do nieba - audiobook
audiobook (mp3)

Wydawca:  SAGA Egmont
najlepsza cena! w historii śledzenia
E-book - najniższa cena: 19.59
Audiobook - najniższa cena: 11.25
-67% 11.25 zł
40.49 złpremium: 26.99 zł Lub 26.99 zł
44.99 zł
44.99 zł Lub 40.49 zł
35.71 zł
40.49 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Pewnego dnia może okazać się, że jesteś kluczem do czyjegoś nieba…

Julia to piękna, silna kobieta, która wiele przeszła. Z jednej strony jest szczęśliwą mężatką i matką dwójki dzieci, wiodącą spokojne życie w pięknym domu z ogrodem, gdzieś w Szwecji. Z drugiej - wciąż ciągnie się za nią niedokończona historia pierwszej miłości, którą utraciła w zawierusze lat siedemdziesiątych… Wszystko zaczyna zmieniać się jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, kiedy w izraelskim Ejlacie spotyka oddanych przyjaciół. I kiedy podejmuje trudną decyzję o opuszczeniu złotej klatki, w której do tej pory żyła…

Czy mężczyzna, który skradł jej serce, okaże się godny tego uczucia? Ile jeszcze trudnych chwil czeka Julię, zanim odnajdzie prawdziwe szczęście? I wreszcie: czyim kluczem do nieba okaże się ta niezwykła kobieta?

Kontynuacja „Tajemnicy medalionu” opowiadającej o losach Julii Bengtsson.

Joanna Svensson – autorka powieści obyczajowej dla kobiet pod tytułem „Klucz do nieba” po raz pierwszy wydanej w 2018 roku.

Audiobooka interpretuje Joanna Domańska.

Klucz do nieba od Joanna Svensson możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć