Etalianek z leśnej krainy - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 0)

Etalianek z leśnej krainy - audiobook
audiobook (mp3)

Wydawca:  SAGA Egmont
E-book - najniższa cena: 19.50
Audiobook - najniższa cena: 27.29
wciąż za drogo?
31.49 złpremium: 20.99 zł Lub 20.99 zł
27.29 zł
34.99 zł
34.99 zł Lub 31.49 zł
27.77 zł
31.49 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Zobacz, jak zwykłe rzeczy stają się niezwykłe!

Etalianie to małe, leśne skrzaty, wiodące spokojne życie na wyspie Eternia, w osadzie zwanej Leśną Krainą. Kiedy troje spośród nich: Alian, Karika i Beatrykus zupełnie przypadkiem znajdują w lesie plecak należący do człowieka, a w nim niezwykły list do dziewczynki o imieniu Miriam, ich sielankowa codzienność zostaje nagle zakłócona.

Mimo strachu i wątpliwości postanawiają po kryjomu opuścić swoją osadę i wyruszyć z niezwykłą misją do Narutadem miasta zamieszkiwanego przez ludzi. W trakcie podróży czeka ich wiele przygód, ale też niebezpieczeństw. Nie mają pojęcia, że podczas wyprawy niespodziewanie zdarzy się coś, co na zawsze odmieni życie całej społeczności etalianów

Aleksandra Sztorc autorka powieści dla dzieci pod tytułem Etalianek z leśnej krainy po raz pierwszy wydanej w 2019 roku.

Audiobooka interpretuje Magdalena Emilianowicz.

Etalianek z leśnej krainy od Aleksandra Sztorc możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć