Zaginione - audiobook
3.58 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 245)

Zaginione - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 31.19
Audiobook - najniższa cena: 38.99
wciąż za drogo?
44.99 złpremium: 29.99 zł Lub 29.99 zł
38.99 zł
49.99 zł
49.99 zł Lub 44.99 zł
49.99 zł Lub 44.99 zł
39.68 zł
44.99 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Dania, wycieczka promem i dwie przyjaciółki, nieświadome, że to być może ostatnie wakacje w ich życiu...

W 1985 roku dwie młode Dunki znikają bez śladu na promie płynącym do Anglii. Kilkadziesiąt lat później w walizce znalezionej w sklepie z używaną odzieżą w nadmorskim miasteczku Brine pojawia się ich zdjęcie.

Duńska dziennikarka Nora Sand, londyńska korespondentka magazynu Globalt, przez przypadek odkrywa starą sprawę angielskiego seryjnego mordercy odsiadującego wyrok dożywocia w osławionym więzieniu Wolf Hall. Bestialskie morderstwa, których się dopuścił, okazują się mieć związek z Danią, a Nora Sand wkrótce obawia się o swoje życie.

To pierwszy tom serii detektywistycznej Lone Theils z duńską dziennikarką Norą Sand w roli głównej.

Nora Sand

Seria skandynawskich kryminałów o dziennikarce śledczej - Norze Sand - która próbuje rozwikłać zagadki tragicznych porwań, zniknięć i morderstw.

Lone Theils (ur. 1971) - duńska dziennikarka polityczna, która przez ponad dekadę pracowała w Anglii, skąd czerpie inspiracje do powieści crime z zagraniczną korespondentką w roli głównej.

"Lone Theils napisała niezwykłą powieść kryminalną, oferując czytelnikowi jakość, którą rzadko można znaleźć w pierwszej książce. Tajemnica tego sukcesu tkwi w dobrze skonstruowanej fabule, trzymającej w napięciu historii i płynnym, przyjemnym języku" Kristeligt Dagblad

"Lone Theils ma talent i nie boi się go wyrażać" Politiken

Audiobooka interpretuje Laura Breszka.

Zaginione od Lone Theils możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć