Ostatni azyl. Służby wywiadowcze na tropie artefaktów i tajnych dokumentów - audiobook
3.18 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 73)

Ostatni azyl. Służby wywiadowcze na tropie artefaktów i tajnych dokumentów - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 26.00
Audiobook - polecana oferta: 32.49
wciąż za drogo?
32.49 złpremium: 19.49 zł Lub 19.49 zł
31.99 zł
-28% 35.90 zł Lub 32.31 zł
38.49 zł Lub 34.64 zł
42.90 zł
39.68 zł
44.99 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Gdy bezcenne dzieła sztuki znikają z jednej z wysp Seszeli, rozpoczyna się międzynarodowy pościg. Śledztwo grzęźnie jednak w martwym punkcie. Po tajemniczej śmierci berlińskiego antykwariusza do akcji wkracza oficer MI-6 Caroline Godlewski, która błyskawicznie łączy te dwie sprawy. Ślady prowadzą ją do Polski. Agentka prosi o wsparcie byłego oficera Agencji Wywiadu Marcina Łodynę. Wkrótce okaże się, że oboje prowadzą grę nie tylko z wyrachowanymi przestępcami… Kto odzyska złote medaliony, ikony i fragment Bursztynowej Komnaty, a kto w tej rozgrywce przepadnie bez wieści?

La Digue – wyspa w archipelagu Seszeli, rok 2010

Uzbrojona grupa dokonuje napadu na dom, w którym ukrywa się były oficer rosyjskiego wywiadu. Łupem włamywaczy padają bezcenne złote medaliony, ikony i fragment Bursztynowej Komnaty, skradzione przed laty z moskiewskiego muzeum i sejfów KGB. Wiadomość o napadzie dociera do centrali MI-6. Rozpoczyna się międzynarodowy pościg, ale śledztwo grzęźnie w martwym punkcie.

W międzyczasie w Berlinie ginie antykwariusz, emerytowany oficer Stasi. Oficer MI-6 Caroline Godlewski nie ma wątpliwości, że jego śmierć ma związek z tajemniczym napadem na Seszelach. Gdy kolejne ślady prowadzą do Polski, agentka Godlewski prosi o wsparcie Marcina Łodynę.

Były oficer Agencji Wywiadu angażuje się w poszukiwania, co wzbudza zainteresowanie służb rosyjskich...

Kto zdobędzie zaginione artefakty i tajemnicze dokumenty?
Czy Brytyjka i Polak zdołają odnaleźć skarby przeszłości?
Kim jest zdrajca, kto przetrwa śmiertelną rozgrywkę, a kto zapłaci najwyższą cenę?

Audiobooka interpretuje Wojciech Żołądkowicz.

Ostatni azyl. Służby wywiadowcze na tropie artefaktów i tajnych dokumentów od Marcin Faliński możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć