Intruz - audiobook
3.63 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 386)

Intruz - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 35.90
Audiobook - najniższa cena: 39.90
wciąż za drogo?
39.90 zł
39.90 zł Lub 35.91 zł
39.90 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Nowi mieszkańcy wyspy FArO - Malin Andersson i Henrik Kjellander - otrzymują niepokojące groźby. Najwyraźniej ktoś chce ich nastraszyć. Pytanie tylko kto.

Fredrik Broman, policjant z Visby, nie może wykluczyć, że chodzi w tym przypadku wyłącznie o kiepski żart. Gdy jednak pogróżki pojawiają się coraz częściej, a córka Malin i Henrika przepada bez śladu, sprawa staje się poważna. A to dopiero początek historii...

Podczas przesłuchiwania Henrika na jaw wychodzą jego rodzinne sekrety z dawnych czasów. Co właściwie skłoniło do powrotu na Gotlandię człowieka, który jest sławnym fotografem, odnoszącym międzynarodowe sukcesy? Czy na nieprzyjaznych wodach Bałtyku ktoś naprawdę próbuje zaszkodzić jego bliskim?

"Intruz" to piąta część serii "Fredrik Broman". To również pełna napięcia oraz zaskakujących zwrotów akcji historia o zdradzie i mrocznych tajemnicach kryjących się w przeszłości.

Audiobooka interpretuje Marcin Stec.

Intruz od Håkan Östlundh możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć