Powiedz, że mnie kochasz - audiobook
4.33 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 6034)

Powiedz, że mnie kochasz - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 35.90
Audiobook - najniższa cena: 39.90
wciąż za drogo?
39.90 zł
39.90 zł Lub 35.91 zł
39.90 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Życie uparcie rzuca Evie Rae Thomas kłody pod nogi.

Pewnego dnia dzwoni jej ojciec, którego nie widziała od trzydziestu sześciu lat, odkąd porwał jej siostrę i zniknął. Okazuje się, że wrócił na Florydę i potrzebuje pomocy. Młodszy brat Evy Rae - o którego istnieniu nie miała w ogóle pojęcia - przebywa w śpiączce, postrzelony przez funkcjonariusza policji. Od razu po wybudzeniu ma trafić do aresztu. Ojciec Evy Rae nie wierzy w oficjalną wersję wydarzeń i prosi córkę o zbadanie sprawy.

Czy kobieta zgodzi się pomóc ojcu po tym, jak została przez niego skrzywdzona? Czy ich spotkanie po latach uleczy dawne rany, czy może pogrąży ją tylko w rozpaczy?

"Powiedz, że mnie kochasz" to czwarta odsłona serii Willow Rose, autorki ponad 80 powieści, które sprzedały się w wielu milionach egzemplarzy. Kilka z jej książek znalazło się wśród 10 największych bestsellerów Amazona w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii i Kanadzie. Wielbiciele nazwali autorkę Królową Krzyku, ponieważ tworzone przez nią historie wyróżniają się tempem, napięciem oraz zaskakującymi zwrotami akcji. Willow mieszka na Florydzie, w regionie Space Coast, z mężem i dwiema córkami. Kiedy nie pisze ani nie czyta, surfuje na falach Atlantyku i obserwuje delfiny.

Audiobooka interpretuje Ewa Jakubowicz.

Powiedz, że mnie kochasz od Willow Rose możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć