Tajemne Bractwo Pana Benedykta
4.2 / 5.00 (liczba ocen: 160236)

Tajemne Bractwo Pana Benedykta
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 34.94
wciąż za drogo?
34.94 zł Lub 31.45 zł
34.99 zł Lub 31.49 zł
34.99 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

«TAJEMNICA» to słowo najlepiej opisujące «Tajemne Bractwo Pana Benedykta». Trenton Lee Stewart umiejętnie operuje konstruowaniem wielowątkowej historii. Czytając czujemy się jak bohaterowie książki, poznając wraz z nimi odpowiedzi na piętrzące się pytania. […] Autor dołożył starań, by wszystkie zagadki, kalambury, wskazówki miały sens, który nie jest ukazany od razu. Wraz z bohaterami mamy czas na zastanowienie się, wysnucie własnych wniosków oraz teorii, które zostaną zweryfikowane w dalszej części lektury. Dzięki temu książka jest bardzo angażująca, a każdy krok bohaterów budzi emocje” – Ewelina Zielińska

Intrygująca, zabawna i przerażająca, a zarazem wartościowa, mądra i dyskretnie przekazująca ciekawe informacje powieść dla dzieci, z rodzaju tych, które czyta się pod kołdrą przy świetle latarki, aż do ostatniej strony.

Wszystko zaczyna się od tajemniczego ogłoszenia w gazecie:
Czy jesteś utalentowanym dzieckiem szukającym nowych możliwości?

Zaciekawia ono Reyniego, który ma 11 lat, wychowuje się w sierocińcu i jest niezwykle uzdolniony. Reynie decyduje się poddać tajemniczym sprawdzianom wiedzy, a w trakcie egzaminu poznaje dwójkę równie utalentowanych jak on dzieci: Sticky’ego i Kate.

Wszyscy trafiają do wielkiego kamiennego domu podobnego do zamku, gdzie czeka na nich autor ogłoszenia, pan Benedykt. Tam też dołącza do grupy malutka Constance. Dzieci dowiadują się, że ich zadaniem będzie powstrzymanie bardzo złego człowieka, który wynalazł urządzenie do kontrolowania ludzkich umysłów. W tym celu wyruszają do prowadzonej przez niego szkoły. Zostają do niej przyjęte. Nadchodzi więc czas wielkich wyzwań, nadzwyczaj trudnych prób, podczas których sprawdzone zostaną nie tylko zdolności umysłowe, ale i charaktery.

Czy przyjaźń pomoże im zdać najtrudniejszy ze wszystkich test?

Ebook „Tajemne Bractwo Pana Benedykta” to powieść dla dzieci w wieku 8–12 lat.

Tajemne Bractwo Pana Benedykta od Trenton Lee Stewart możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć