Księga krwi - audiobook
3.62 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 31)

Księga krwi - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 32.90
Audiobook - najniższa cena: 22.50
wciąż za drogo?
22.50 zł
35.99 zł Lub 32.39 zł
37.76 zł
44.99 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Wyrzuć z piórnika długopis. W Granite Hills bardziej przyda ci się osikowy kołek...

Candice znalazła się w poważnych tarapatach - podrzucona do jej torby marihuana przekreśliła obecność dziewczyny w Willow Oak. Gorące zapewnienia i próby ratowania własnej skóry nie przynoszą efektu, decyzja dyrektora jest nieodwołalna. Dziewczyna zostaje wyrzucona z liceum w Toronto, ale szybko okazuje się, że nowa szkoła, wybrana przez rodziców, czeka na nią z szeroko otwartymi ramionami.

Z dnia na dzień Candice utwierdza się w przekonaniu, że Granite Hills - placówka dla dzieciaków z problemami - raczej nie stanie się jej ulubionym miejscem na ziemi. Jednak obmyślając plan porzucenia raz na zawsze murów szkoły, nie podejrzewa, że już niedługo będzie musiała uciekać przed znacznie poważniejszymi problemami. Czy rozłąka z chłopakiem, przyjaciółmi ze starego liceum i przeprowadzka do Pensylwanii może równać się z wampirami, czarownicami, tajemnicami rodzinnymi i... śmiercią?

Audiobooka interpretuje Malwina Kucharska

Księga krwi od Anna Leokadia możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć