Rawawik: Poznajmy się - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 0)

Rawawik: Poznajmy się - audiobook
audiobook (mp3)

Wydawca:  ART & CAT
E-book - najniższa cena: 14.82
Audiobook - najniższa cena: 8.49
8.99 złpremium: 5.99 zł Lub 5.99 zł
8.49 zł Lub 7.64 zł
9.99 zł
8.80 zł
9.99 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Rawawik to kot, który jest wikingiem i mieszka z rodzicami na Kociej Wyspie w krainie Wakakiki. Kociak jest bardzo dzikim i żywiołowym maluchem. Energia go rozpiera, a jego życie jest pełne przygód.

Z Rawawikiem nie da się nudzić. Rozgość się więc w jego zwariowanym świecie i sprawdź, co takiego wyjątkowego ma w sobie kraina Wakakiki.

Uniwersum Rawawika

Książki o Rawawiku to nie tylko opowieści o losach rezolutnego kociaka, mają też wartość edukacyjną. Uczą o świecie w prosty i przystępny dla dzieci sposób. Cała seria porusza temat różnorodności, mówi o tym, że każdy ma prawo być sobą i że można się wyróżniać oraz wybierać własny sposób na życie. Celem książek z Uniwersum Rawawika i jest też przekazanie wartości, które powinny nam towarzyszyć od najmłodszych lat. Warto być sobą, doceniać siebie i cieszyć się z tego, co się ma.

Rozwijajmy swoje pasje i spełniajmy marzenia.

Audiobooka interpretuje Lidia Sadowa.

Rawawik: Poznajmy się od Aneta Kmieć-Wawrzyniak możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć