Rawawik i przyjaciele - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 0)

Rawawik i przyjaciele - audiobook
audiobook (mp3)

Wydawca:  ART & CAT
E-book - najniższa cena: 14.82
Audiobook - polecana oferta: 11.04
11.69 złpremium: 7.79 zł Lub 7.79 zł
10.13 zł
11.04 zł Lub 9.94 zł
12.99 zł
11.16 zł
12.99 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Rawawik jest pełnym energii kociakiem. Lubi przygody, książki i podróże swoją wikińską łodzią, jednak najbardziej lubi spędzać czas z rodziną i przyjaciółmi. Kociak ma czworo najlepszych przyjaciół. Każdy z nich jest zupełnie inny, ale razem tworzą zgraną ekipę.

Kiedy spędzają ze sobą czas, uśmiech nie znika z ich twarzy. Przynajmniej tak jest zazwyczaj. Pewnego dnia przyjaciele mają jednak gorszą chwilę, która początkowo sprawia, że ich dobry humor się ulatnia. Jednak na koniec to doświadczenie staje się dla nich cenną lekcją, mówiącą o tym, że nawet najlepsi przyjaciele nie muszą lubić tych samych rzeczy, żeby świetnie się razem bawić.

Uniwersum Rawawika
Książki o Rawawiku to nie tylko opowieści o losach rezolutnego kociaka, mają też wartość edukacyjną. Uczą o świecie w prosty i przystępny dla dzieci sposób. Cała seria porusza temat różnorodności, mówi o tym, że każdy ma prawo być sobą i że można się wyróżniać oraz wybierać własny sposób na życie. Celem książek z Uniwersum Rawawika i jest też przekazanie wartości, które powinny nam towarzyszyć od najmłodszych lat. Warto być sobą, doceniać siebie i cieszyć się z tego, co się ma. Rozwijajmy swoje pasje i spełniajmy marzenia.

Audiobooka interpretuje Lidia Sadowa.

Rawawik i przyjaciele od Aneta Kmieć-Wawrzyniak możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć