Mąż zastępczy - audiobook
3.41 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 175)

Mąż zastępczy - audiobook
audiobook (mp3)

Wydawca:  Wydawnictwo MG
E-book - najniższa cena: 15.90
Audiobook - najniższa cena: 31.56
wciąż za drogo?
40.41 złpremium: 26.94 zł Lub 26.94 zł
34.90 zł
35.79 zł Lub 32.21 zł
44.90 zł Lub 40.41 zł
31.56 zł
37.67 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Powieść Joanny M. Chmielewskiej – autorki, którą pokochały czytelniczki za książki pełne ciepła i humoru. Czego pragną kobiety? Żeby odnaleźć odpowiedź na to pytanie Piotr zostaje... „mężem zastępczym” – fachowcem od zadań nietypowych, który naprawi nie tylko zepsuty kran.

Piotr analizuje swoją sytuację życiową i dochodzi do wniosku, że jest po prostu nieudacznikiem. Odejście żony było dla niego kompletnym zaskoczeniem. Tym boleśniejszym, że kochankiem Karoliny okazał się jego szef. Piotr unosi się honorem i rzuca pracę. Chociaż jest świetnym fachowcem (z wykształcenia mechanik obróbki skrawaniem, z doświadczenia budowlaniec, z zamiłowania złota rączka), a przy tym pracowity, wytrwały, dokładny, uczynny, nie może znaleźć pracy, która by go satysfakcjonowała. I ciągle przeżywa odejście Karoliny.

Kiedy sąsiadka prosi go o pomoc, Piotr wpada na pomysł, żeby jako „mąż zastępczy” wynajmować się do męskich prac domowych oraz innych zadań, jakie zlecą mu pozbawione wsparcia mężczyzny klientki. To zajęcie staje się dla niego czymś więcej niż tylko sposobem wykorzystania swoich zdolności i zamiłowań do zarabiania na życie. Jako „mąż zastępczy” ma przede wszystkim możliwość poznania różnych kobiet. A Piotr ma wciąż nadzieję, że dzięki temu uda mu się lepiej zrozumieć kobiecą psychikę i przede wszystkim własną żonę.

Nowa praca wypełnia niemal całe życie Piotra. To zlecenia typowe i nietypowe, sytuacje zabawne, wzruszające, irytujące oraz dziesiątki drzwi, a za każdymi z nich inny świat, inna ludzka historia.

Audiobooka interpretuje Mikołaj Krawczyk

Mąż zastępczy od Joanna M. Chmielewska możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć