Teraz mogę wszystko - audiobook
3.97 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 49)

Teraz mogę wszystko - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 24.96
Audiobook - polecana oferta: 30.39
wciąż za drogo?
34.19 złpremium: 22.79 zł Lub 22.79 zł
29.63 zł
30.39 zł Lub 27.35 zł
42.99 zł
36.08 zł
37.99 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Nieważne, co ludzie powiedzą. Najwyższa pora zacząć żyć!

Trzydziestoletnia atrakcyjna rozwódka Madelaine właśnie rozpoczyna nowy etap w życiu. Nie ma jednak zamiaru odgrywać roli stereotypowej samotnej matki. Koniec z facetami, koniec z uległością, koniec z konwenansami. Czas zacząć żyć na własną rękę i spełniać marzenia. Na początek wolności… upragniony tatuaż.

Ale nadchodzi moment, w którym Madelaine zaczyna tęsknić za bliskością i czułością. Czy którykolwiek ze spotkanych przez nią mężczyzn zasługuje na to, by w pełni mu zaufać? Ekscentryczny, egocentryczny, ale przyjacielski tatuażysta czy władczy, wyrafinowany biznesmen? Beztroska zabawa zamienia się w szereg trudnych do podjęcia decyzji, z których jedna wydaje się gorsza od drugiej…

– Madelaine, dobrze wiesz, czemu służą takie portale i co jest walutą – stwierdził i mrugnął do mnie. – Chyba nie sądziłaś, że tam faktycznie ktoś się spotyka, by chodzić ze sobą do kina? Kobiety z tej grupy są po prostu trudniejsze do zdobycia.
Tego już było za wiele. (…)
– Muszę cię zmartwić, ale dalej będziesz musiał lizać szybę, bo ja naprawdę wolę iść do kina. – Wstałam i dopiłam drinka jednym łykiem.
Nie oglądając się za siebie, wyszłam z tego przeklętego miejsca. Portale randkowe. Ostatni raz dałam się na coś takiego namówić. Jutro Go usłyszy ode mnie, co myślę o tych jej cudownych facetach. Do kina miałam zamiar pójść sama, przynajmniej nie będę miała problemu z wyborem miejsca.

Audiobooka interpretują Diana Giurow i Adrian Rozenek

Teraz mogę wszystko od Natalia Popławska możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć