Teraz mogę wszystko. Część II - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 0)

Teraz mogę wszystko. Część II - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 29.63
Audiobook - polecana oferta: 34.39
wciąż za drogo?
38.69 złpremium: 25.79 zł Lub 25.79 zł
33.53 zł
34.39 zł Lub 30.95 zł
42.99 zł
36.08 zł
42.99 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

W walce o miłość wszystkie chwyty są dozwolone.

Upojna noc z Ozym kończy się dla Madelaine gorzką lekcją, po której młoda kobieta wyrzeka się jakichkolwiek pozytywnych uczuć wobec braci Molie. Jednak zachęcona słodkimi słówkami Bastiena postanawia dać mu jeszcze jedną szansę – dla dobra swojego i swojej córki. Tymczasem Ozy uświadamia sobie, że padł ofiarą zaplanowanej przez brata perfidnej manipulacji, w wyniku której stracił ukochaną kobietę. Tym razem zrobi wszystko, by odzyskać ją na dobre, a wychodzące na jaw mroczne tajemnice rodziny Molie nieoczekiwanie mogą w tym pomóc…

– Może zacznę inaczej, Madelaine – powiedział, diametralnie zmieniając ton.
Wpatrywał się teraz w mój tatuaż pół kobiety, pół kota i śledził palcem obrys wzoru. Ta rozmowa przestała być przyjemna, a do tego Bastien nie chciał wypuścić mojej ręki.
– Może wszystko pozostać po staremu, ale... – zaczął i mocniej kreślił palcem kolejny wzór na moim przedramieniu. Biedna Hanna i Johana!
– ...Joshua ma przestać dla ciebie istnieć, tak samo jak jego matka, rozumiesz?
Spojrzał na mnie. Już nie był tym samym człowiekiem, jakiego znałam.
Jego oczy były ciemniejsze, a twarz spięta, co podkreślało jej ostre rysy. Wypowiadając imię brata, wykrzywił usta z odrazą. Skąd on wiedział o mojej znajomości z Ozym? Wie, co się wczoraj wydarzyło między nami?

Jak smakuje mistrzowsko zaplanowana zemsta? Kto tu tak naprawdę jest godny współczucia, a kto pogardy? I czy patchworkowa rodzina Molie nauczy się w końcu żyć w zgodzie?

Audiobooka interpretują Diana Giurow i Adrian Rozenek

Teraz mogę wszystko. Część II od Natalia Popławska możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć