Randka w ciemno - audiobook
3.58 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 12)

Randka w ciemno - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 17.90
Audiobook - polecana oferta: 10.20
10.80 złpremium: 7.20 zł Lub 7.20 zł
9.36 zł
10.13 zł
10.20 zł Lub 9.18 zł
12.00 zł
10.32 zł
12.00 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Rodney Alcala jest jednym z najbardziej koszmarnych seryjnych zabójców w historii. Wymiar sprawiedliwości nie mógł sobie z nim poradzić. Zatrzymywano go ciągle za te same przestępstwa i jakimś cudem zawsze zdołał wymknąć się pościgowi. Przystojny, fascynujący, szarmancki, wykształcony, artystycznie uzdolniony, jednocześnie jeden z najstraszniejszych potworów, jakie kiedykolwiek nosiła ziemia. Jego charyzma służyła wyłącznie kamuflażowi i uwodzeniu przyszłych ofiar. Jak można kogoś takiego rozpoznać i nie wpaść w jego sidła?

TRUE MONSTERS to seria opowiadań kryminalnych opartych na faktach. Jej bohaterami są wzbudzający grozę sprawcy zabójstw z całego świata, których motywacje i działania każą zadać pytanie, co sprawia, że człowiek staje się potworem.

Izabella Frej – autorka opowiadań i tłumaczka. Socjolog z wykształcenia, podobnie jak kryminolog Colin Wilson zastanawia się, co było pierwsze: zbrodnia czy społeczeństwo. Jest poliglotką, myśli i działa w czterech językach. Feministka, LGBT, zawsze w obronie słabszych i mniejszości.

Audiobooka interpretuje Wojciech Masiak

 

Randka w ciemno od Izabella Frej możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć