Scenki do odgrywania ról. 80 role-play dla dzieci i młodzieży w wieku 10+. Pomoc edukacyjna do druku
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Scenki do odgrywania ról. 80 role-play dla dzieci i młodzieży w wieku 10+. Pomoc edukacyjna do druku
ebook: pdf

Wydawca:  Self-publishing
E-book - najniższa cena: 26.59
wciąż za drogo?
26.59 zł
28.61 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Ten innowacyjny e-book jest cennym zasobem edukacyjnym, wykorzystującym technikę “role-play” do nauki ważnych umiejętności społecznych i emocjonalnych u dzieci i młodzieży. Jest on przeznaczony dla szerokiego grona specjalistów – od nauczycieli, przez pedagogów, po psychologów i terapeutów – i zawiera 80 starannie opracowanych scenek. Te scenki, symulujące różnorakie sytuacje społeczne, zapewniają młodym ludziom bezpieczną przestrzeń do eksploracji różnych postaw i reakcji.

Wykorzystanie na zajęciach: klasowych, świetlicowych, emocjonalno-społecznych, korekcyjno-kompensacyjnych, rewalidacyjnych, socjoterapeutycznych, TUS. Obszary pracy: rozwiązywanie problemów, trudne sytuacje, emocje: zazdrość/frustracja/ złość/smutek/strach, poczucie odrzucenia, konflikt, pokonywanie niepewności, asertywność.

Użytkownicy: dzieci i młodzieży w wieku 10+ z normatywnym rozwojem oraz z zaburzeniami rozwojowymi (w spektrum autyzmu lub posiadających inne specjalne potrzeby edukacyjne). Liczba osób w scenkach: 2 lub 3.

Scenki do odgrywania ról. 80 role-play dla dzieci i młodzieży w wieku 10+. Pomoc edukacyjna do druku od Katarzyna Płuska możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć