ebook Poziom śmierci
4.05 / 5.00 (liczba ocen: 175445) Ilość stron (szacowana): 460

Poziom śmierci
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 22.99
Audiobook - najniższa cena: 20.62
wciąż za drogo?
29.67 złpremium: 19.14 zł Lub 19.14 zł
25.52 zł Lub 22.97 zł
31.89 zł
22.99 zł
25.50 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Inne proponowane

Pierwsza powieść z Jackiem Reacherem!

W Margrave, sennym miasteczku w Georgii, wszystko wygląda idealnie. Tak idealnie, że aż budzi grozę. Zero problemów, zero przemocy. Jack Reacher zamierza spędzić tu leniwy weekend, ale ledwie przekracza granice miasta, zostaje aresztowany. Właśnie popełniono morderstwo, a że Reacher jest jedynym obcym, automatycznie staje się głównym podejrzanym.

Kilkadziesiąt godzin spędzonych w więzieniu wśród najbardziej niebezpiecznych kryminalistów to dopiero początek jego kłopotów. Nie ma pojęcia, że wdepnął w aferę, która sięga Waszyngtonu, a w Margrave zrobi się naprawdę gorąco.

Poziom śmierci od Lee Child możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Czekanie to umiejętność, tak jak wszystkie inne.
Niecierpliwość nie czyni z człowieka przestępcy.
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Zaciekawiony filmową adaptacją Jednym Strzałem sięgnąłem po pierwszą książkę z serii. Muszę przyznać szczerze, że to kawał znakomitej akcji, z świetną intrygą w tle. Senne miasteczko w USA znajduje się nagle w centrum wielkiej afery z fałszowaniem pieniędzy i to na olbrzymią skalę. Jack Reacher okazuje się remedium na całe zło, niczym Bond, ale w brutalny i bez cienia kurtuazji sposób. Za to jak skuteczny. Zamierzam przeczytać całą serię. Polecam.

Warto zerknąć