Poziom śmierci
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

średnia ocena: 3.99 / 5.00
liczba ocen: 93115
Ilość stron (szacowana): 460
cena od: 17.40
Powiadom o promocji
Otrzymasz e-mail,
kiedy cena spadnie poniżej np. 17.40 zł
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
-39% 17.40 zł
22.76 zł
23.70 zł
24.57 zł
28.91 zł
Pozostałe księgarnie
28.90 zł
18.79 zł
22.75 zł
23.12 zł
24.57 zł
26.01 zł
26.01 zł
26.01 zł
28.90 zł
Opis:

Pierwsza z serii powieści o Jacku Reacherze, inteligentnym i niepokornym byłym majorze żandarmerii wojskowym, który przyniósł Childowi popularność na całym świecie. 'Poziom śmierci' otwiera jedną z najlepszych serii powieści sensacyjnych przełomu XX i XXI wieku.
W Margrave wszystko wygląda na idealne. Położone w sennej Georgii, miasteczko ożywa jedynie wieczorami, jednak lokalny biznes znakomicie prosperuje nawet mimo braku klientów. Zero problemów. Zero przemocy - Jack Reacher ma zamiar spędzić tu leniwy weekend, jednak, gdy tylko przekracza granice mieściny, zostaje aresztowany. W Margrave popełniono właśnie pierwsze od trzydziestu lat morderstw, a świadkowie widzieli nieopodal miejsca zbrodni właśnie Reachera. Tłumaczenia nie zdają się na nic - przybysz jest obcy, a mieszkańcom mieściny wyraźnie zależy na tym, by pozbyć się natręta. Reacher ląduje w więzieniu, na poziomie śmierci - w miejscu, gdzie znajdują się skazani na dożywocie. Kilkadziesiąt godzin spędzonych w towarzystwie zatwardziałych kryminalistów upewnia Reachera, że nie popuści. Dowie się, dlaczego i w co właściwie wdepnął. A potem pociągnie winnych do odpowiedzialności. Margrave ma swoje brudne tajemnice i właśnie przyszła pora, by ujrzały światło dzienne.

CYTATY:
Czekanie to umiejętność, tak jak wszystkie inne.
Niecierpliwość nie czyni z człowieka przestępcy.
Komentarze dotyczące oferty:
  • Awatar

    Zaciekawiony filmową adaptacją Jednym Strzałem sięgnąłem po pierwszą książkę z serii. Muszę przyznać szczerze, że to kawał znakomitej akcji, z świetną intrygą w tle. Senne miasteczko w USA znajduje się nagle w centrum wielkiej afery z fałszowaniem pieniędzy i to na olbrzymią skalę. Jack Reacher okazuje się remedium na całe zło, niczym Bond, ale w brutalny i bez cienia kurtuazji sposób. Za to jak skuteczny. Zamierzam przeczytać całą serię. Polecam.

Inne proponowane
Warto zerknąć