Na ścieżkach życia
4.28 / 5.00 (liczba ocen: 749)

Na ścieżkach życia
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 47.20
Audiobook - najniższa cena: 47.67
wciąż za drogo?
47.20 zł Lub 42.48 zł
59.00 zł
59.00 zł Lub 53.10 zł
47.17 zł
48.17 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

David Attenborough jest najbardziej znanym popularyzatorem wiedzy przyrodniczej na świecie, twórcą filmów przyrodniczych, który z kamerą objechał świat, pokazał nam całe królestwo zwierząt i przeanalizował każdą większą grupę w kontekście roli, jaką odegrała w długim spektaklu życia, od jego początku aż po dzień dzisiejszy.

Życie na Ziemi, czyli najwspanialsza historia na świecie to książka, która powstała w wyniku trwających trzy lata podróży i badań, które towarzyszyły realizacji tych filmów. Na ścieżkach życia to książka, która powstała równolegle z serialem przyrodniczym o tym samym tytule.

Dowiemy się z niej, w jaki sposób zwierzęta używają swych ciał, czyli jak się zachowują. Książka składa się z dwunastu rozdziałów, z których każdy przedstawia inny aspekt podróży przez życie, od narodzin do dorosłości i kontynuacji gatunku poprzez reprodukcję. Znajdziesz w niej niesamowite opisy, jak zwierzęta opiekują się swoimi młodymi, jak zdobywają pożywienie i unikają drapieżników, jak budują schronienia przed żywiołami i drapieżnikami, jak komunikują się i jak znajdują partnera, w jaki sposób walka - zarówno fizyczna, jak i psychiczna - jest wykorzystywana do zdobywania pożywienia, ziemi lub partnera.

Na ścieżkach życia od David Attenborough możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć