Droga Meduzo
4.32 / 5.00 (liczba ocen: 1643)

Droga Meduzo
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 26.59
wciąż za drogo?
36.81 złpremium: 24.54 zł Lub 24.54 zł
26.59 zł Lub 23.93 zł
31.90 zł
32.72 zł Lub 29.45 zł
40.90 zł
26.57 zł
31.08 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę

Szesnastoletnia Alicia Rivers ma reputację, która ją wyprzedza. W jej historii kryje się jednak coś więcej niż słowa prześladujące ją na szkolnych korytarzach – szepty rozpadające się na milion różnych wyzwisk, które sprowadzają się do tego, że „sama się o to prosiła”. Trauma zamieniła ją w kogoś, kogo ona sama nie poznaje. Świat odrzucił ją niczym mitologiczną Meduzę. Nie jest ofiarą, ale potworem we własnej opowieści. Czy Alicia znajdzie siłę, by wyzwolić z tego zaklętego kręgu?

W pierwszej klasie potrafiłam latać.
Później wydarzyła się druga klasa.

Alicia została opuszczona przez najlepszą przyjaciółkę, odeszła z drużyny biegaczy i spędza teraz dni, czując się odizolowana i niewidzialna. Kiedy tajemnicze liściki zostawiane w jej szafce wskazują na istnienie kolejnej ofiary, Alicia z trudem próbuje zachować mur, który zbudowała wokół siebie.

Dziewczyna musi zdecydować, czy jest gotowa na przejęcie kontroli nad swoją historią, gniewem i ciałem w świecie, który wydaje się zdeterminowany, by ukarać ją za to, że przetrwała…

Droga Meduzo od Olivia A. Cole możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć