Władcy przestworzy. Amerykańscy lotnicy w walce z nazistowskimi Niemcami
4.09 / 5.00 (liczba ocen: 5809)

Władcy przestworzy. Amerykańscy lotnicy w walce z nazistowskimi Niemcami
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 54.34
wciąż za drogo?
62.91 złpremium: 41.94 zł Lub 41.94 zł
54.52 zł
55.92 zł Lub 50.33 zł
62.21 zł Lub 55.99 zł
69.90 zł
54.34 zł
55.48 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę

„Wnikliwa i niesamowicie wciągająca historia wojny powietrznej toczonej przeciwko nazistowskim Niemcom. Barwnie odtwarza codzienne życie ludzi, którzy latali w podniebnych misjach.”

– William Grimes, „The New York Times”.

II wojna światowa była konfliktem, którego nie dałoby się wygrać bez bombowców 8. Armii Powietrznej Stanów Zjednoczonych. Wielokrotnie nagradzany historyk Donald L. Miller opowiada dramatyczne dzieje chłopaków (wśród nich Clarka Gable’a i Jimmy’ego Stewarta), którzy przenieśli wojnę na teren hitlerowskich Niemiec, zanim alianccy żołnierze postawili na nim nogę. Opierając się na obszernych badaniach archiwalnych w USA i Europie, a także na ustnych przekazach setek lotników, przedstawił prawdziwie osobistą relację z pierwszej i, jak dotąd, jedynej w historii wojny bombowej.

Serial na podstawie „Władców przestworzy” zrealizowali Steven Spielberg i Tom Hanks, którzy wcześniej stworzyli dwie inne znakomite produkcje: „Kompania braci” i „Pacyfik”.

Donald L. Miller jest emerytowanym profesorem historii w Lafayette College, jak również autorem dziesięciu książek, które znalazły się na liście bestsellerów „The New York Timesa”.

Władcy przestworzy. Amerykańscy lotnicy w walce z nazistowskimi Niemcami od Donald L. Miller możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć