Nie pamiętam cię, córeczko - audiobook
3.66 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 125)

Nie pamiętam cię, córeczko - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 26.23
Audiobook - najniższa cena: 38.46
wciąż za drogo?
42.21 złpremium: 28.14 zł Lub 28.14 zł
38.46 zł Lub 34.61 zł
46.90 zł
46.90 zł Lub 42.21 zł
46.90 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Kiedy Laura budzi się w szpitalu, nie pamięta niczego. Aleks Kulik twierdzi, że jest jej mężem i ojcem ich pięcioletniej córeczki. Laura nie rozpoznaje męża, córki ani swojego domu. Gdy po pewnym czasie godzi się z nową dla niej rzeczywistością, zaczynają ją nawiedzać niepokojące sny. Gdy podczas spaceru w pobliskim lesie spotyka mężczyznę z nocnych koszmarów, jej życie ulega gwałtownej zmianie…

W jednym z krakowskich szpitali przebywa młoda pacjentka, która na skutek urazu głowy straciła pamięć. Nie wie, kim jest ani jak się nazywa. Po kilku dniach w jej sali pojawia się mężczyzna, Aleks Kulik, twierdząc, że kobieta ma na imię Laura i jest jego żoną oraz matką ich pięcioletniej córeczki. Laura nie rozpoznaje męża, córki ani domu, w którym podobno mieszkają od pewnego czasu. Staje się nieufna i podejrzliwa, ale wszystko wskazuje na to, że rzeczywiście jest Laurą Kulik. Kobieta powoli akceptuje więc rzeczywistość i asymiluje się w nowej dla siebie rodzinie. Zaczynają ją jednak nawiedzać niepokojące sny.

Kilkakrotnie śni jej się inny mężczyzna i inna dziewczynka, z którymi czuje mocną emocjonalną więź. Pewnego dnia podczas spaceru w pobliskim lesie Laura spotyka mężczyznę ze snu… i jej dotychczasowe życie ulega niespodziewanym perturbacjom.

Audiobooka interpretuje Ewa Abart

Nie pamiętam cię, córeczko od Danka Braun możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć