Podwójny blef - audiobook
4.11 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 186)

Podwójny blef - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 30.94
Audiobook - najniższa cena: 27.94
wciąż za drogo?
27.94 zł
44.91 złpremium: 29.94 zł Lub 29.94 zł
42.42 zł Lub 38.18 zł
49.90 zł
40.75 zł
49.90 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Siedemnastoletnia Chloe Blue, aby odciąć się od traumatycznych wydarzeń, przeprowadza się do ojca mieszkającego w Morro Bay, gdzie ma skończyć liceum. W nowym miejscu planuje się nie wychylać i w spokoju przetrwać ostatni rok nauki, lecz szybko okazuje się, że to niemożliwe. Już pierwszego dnia staje się nowym celem szkolnej hejterki.

Nastolatka wydaje się jednak nie przejmować wiszącym nad jej głową zagrożeniem. Uważa, że jeśli zignoruje zaczepki rówieśniczki, to ta w końcu odpuści.

Nic bardziej mylnego.

Niespodziewanie przyjaciel jej brata, a jednocześnie szkolna gwiazda koszykówki, Mason Scott, proponuje Chloe układ – udawany związek z korzyściami dla obojga. On ochroni ją przed zaczepkami, a ona w zamian pomoże mu w nauce. Plan niemalże idealny. A jednak są sprawy, w których nie da się blefować.

Książka zawiera treści nieodpowiednie dla osób poniżej szesnastego roku życia.

Opis pochodzi od Wydawcy.

Audiobooka interpretuje Tomasz Mechowicki

Podwójny blef od Agnieszka Brückner możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć