Co zrobi Frania? Zaufanie - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Co zrobi Frania? Zaufanie - audiobook
audiobook (mp3)

Audiobook - polecana oferta: 23.92
wciąż za drogo?
26.91 złpremium: 17.94 zł Lub 17.94 zł
23.32 zł
23.92 zł Lub 21.53 zł
29.90 zł
29.90 zł Lub 26.91 zł
22.72 zł
25.10 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

„Co zrobi Frania?” to niezwykła seria Barbary Supeł, autorki bestsellerowej „Jadzi Pętelki”! Historie o pięcioletniej Frani pomogą rozwinąć u dzieci umiejętności społeczne. Maluchy dowiedzą się, czym są m.in.: asertywność, życzliwość, współpraca, akceptacja, szczerość i wiele innych umiejętności przydatnych w codziennym życiu.

W części „Co zrobi Frania? Zaufanie” dziewczynka ma okazję poznać temat zaufania z różnych perspektyw. Frania podczas zabawy w przedszkolu pożycza bez pytania magiczny długopis swojej koleżanki. Czy uda jej się powiedzieć prawdę i odbudować zaufanie Adelki? Ktoś także burzy jej zaufanie, zjadając wszystkie cukierki podczas urodzin kolegi. I wreszcie, co zrobi Frania, gdy jej kuzynka powierzy jej sekret, którego ona wcale nie chce dotrzymać i z którym nie czuje się najlepiej? Odpowiedzi na pytania znajdziecie w książce!

Z umieszczonych na końcu „Porad Frani” dzieci dowiedzą się także:

  • Czym jest zaufanie? 

  • Czy zaufanie można łatwo zburzyć lub odbudować?

  • Kogo możemy obdarzyć zaufaniem? 

  • Do kogo należy mieć ograniczone zaufanie? 

W książkach z serii „Co zrobi Frania?” każde opowiadanie uzupełnia część interaktywna, w której dziecko spróbuje odgadnąć, co wydarzy się dalej. Na małego czytelnika czeka kilka odpowiedzi do wyboru i rozwiązanie zagadki!

Książki z tej serii to skarbnica wiedzy i cennych wskazówek dla wszystkich dzieci, które kształtują w sobie umiejętności społeczne przydatne na każdym etapie życia.

Audiobooka interpretuje Klaudia Bełcik

Co zrobi Frania? Zaufanie od Barbara Supeł możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć