Ostatni azyl. Służby wywiadowcze na tropie artefaktów i tajnych dokumentów
3.18 / 5.00 (liczba ocen: 73)

Ostatni azyl. Służby wywiadowcze na tropie artefaktów i tajnych dokumentów
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w tym miesiącu
E-book - najniższa cena: 26.00
Audiobook - najniższa cena: 31.99
wciąż za drogo?
35.99 złpremium: 23.99 zł Lub 23.99 zł
-29% 26.00 zł Lub 23.40 zł
30.79 zł Lub 27.71 zł
31.19 zł
34.90 zł
30.77 zł
31.74 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Gdy bezcenne dzieła sztuki znikają z jednej z wysp Seszeli, rozpoczyna się międzynarodowy pościg. Śledztwo grzęźnie jednak w martwym punkcie. Po tajemniczej śmierci berlińskiego antykwariusza do akcji wkracza oficer MI-6 Caroline Godlewski, która błyskawicznie łączy te dwie sprawy. Ślady prowadzą ją do Polski. Agentka prosi o wsparcie byłego oficera Agencji Wywiadu Marcina Łodynę. Wkrótce okaże się, że oboje prowadzą grę nie tylko z wyrachowanymi przestępcami… Kto odzyska złote medaliony, ikony i fragment Bursztynowej Komnaty, a kto w tej rozgrywce przepadnie bez wieści?

La Digue – wyspa w archipelagu Seszeli, rok 2010

Uzbrojona grupa dokonuje napadu na dom, w którym ukrywa się były oficer rosyjskiego wywiadu. Łupem włamywaczy padają bezcenne złote medaliony, ikony i fragment Bursztynowej Komnaty, skradzione przed laty z moskiewskiego muzeum i sejfów KGB. Wiadomość o napadzie dociera do centrali MI-6. Rozpoczyna się międzynarodowy pościg, ale śledztwo grzęźnie w martwym punkcie.

W międzyczasie w Berlinie ginie antykwariusz, emerytowany oficer Stasi. Oficer MI-6 Caroline Godlewski nie ma wątpliwości, że jego śmierć ma związek z tajemniczym napadem na Seszelach. Gdy kolejne ślady prowadzą do Polski, agentka Godlewski prosi o wsparcie Marcina Łodynę.

Były oficer Agencji Wywiadu angażuje się w poszukiwania, co wzbudza zainteresowanie służb rosyjskich...

Kto zdobędzie zaginione artefakty i tajemnicze dokumenty?
Czy Brytyjka i Polak zdołają odnaleźć skarby przeszłości?
Kim jest zdrajca, kto przetrwa śmiertelną rozgrywkę, a kto zapłaci najwyższą cenę?

Ostatni azyl. Służby wywiadowcze na tropie artefaktów i tajnych dokumentów od Marcin Faliński możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć