Szron
4.01 / 5.00 (liczba ocen: 32353)

Szron
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 24.95
wciąż za drogo?
36.81 złpremium: 24.54 zł Lub 24.54 zł
30.90 zł
31.90 zł
32.72 zł Lub 29.45 zł
40.90 zł Lub 36.81 zł
24.95 zł
31.08 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę

Klątwa miłości i krwawa rywalizacja. Ebook „Szron” to powieść YA o magii, namiętności i walce z przeznaczeniem. Ava należy do magicznego gatunku elfów. Wychowana przez ludzką matkę, nie pamięta swojej biologicznej rodziny i nie wie, dlaczego została przez nią odrzucona. Gdy w urodziny przyłapuje swojego chłopaka na zdradzie, zrozpaczona udaje się do baru, by spróbować utopić smutki w towarzystwie przyjaciółki. Niespodziewanie Ava spotyka tam Torina – króla elfów, który właśnie zapowiedział turniej mający na celu wyłonienie kandydatki na jego żonę…

Na skutek klątwy rzuconej przez demona w królestwie Torina zapanowała wieczna zima. Król potrzebuje małżonki obdarzonej potężnymi magicznymi zdolnościami, która pomoże mu w przełamaniu czaru.

Rozgoryczona Ava w mocnych słowach obraża władcę. Nikt nie przekona jej do udziału w organizowanych przez Torina zawodach. To, że król elfów szuka małżonki w ten sposób, jest jednak związane ze skrywaną przez niego mroczną tajemnicą. To z jej powodu Torin niespodziewanie proponuje Avie układ – ona ma spróbować wygrać turniej, do którego on pomoże jej się przygotować, a nagrodą za zwycięstwo będzie ogromne bogactwo. Aby tego dokonać, Ava będzie musiała pokonać w walkach na śmierć i życie sześć potężnych przeciwniczek.

Rozgrywki rozpoczynają się właśnie teraz!

Ta historia jest naprawdę SWEET. Sugerowany wiek czytelników: 16+.

Szron od C.N. Crawford możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć