Nieplanowana miłość
4.27 / 5.00 (liczba ocen: 4200)

Nieplanowana miłość
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Wydawca:  Papierowe Serca
E-book - najniższa cena: 23.93
Audiobook - najniższa cena: 36.38
wciąż za drogo?
36.81 złpremium: 24.54 zł Lub 24.54 zł
30.68 zł
30.90 zł
32.72 zł Lub 29.45 zł
33.54 zł Lub 30.19 zł
23.93 zł
31.08 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Kiedy Beck poznaje Norę, wie, że to coś więcej niż tylko przypadkowe spotkanie. Nie wie jednak, że ta piękna dziewczyna jest w rzeczywistości towarzyszką jego babci, która – uciekając przed chorobą – odhacza każdą pozycję z swojej listy rzeczy do zrobienia przed śmiercią. Beck musi teraz zmierzyć się z trudnym zadaniem – przekonać swoją babcię do podjęcia leczenia, a Norę, aby dała mu jeszcze jedną szansę…

Czasem właściwą osobę spotykamy w zupełnie nieodpowiednim czasie

Beck ma wrażenie, że próbował już wszystkiego, aby przekonać swoją babcię, żeby trochę zwolniła. Skoki ze spadochronem czy nurkowanie z rekinami nie są jego zdaniem odpowiednie dla osoby w jej wieku – zwłaszcza kiedy lekarze przewidują, że przez raka płuc zostało jej najwyżej kilka miesięcy życia. Nie przyjmuje do wiadomości, że to właśnie jest powodem, dla którego Louise postanawia odhaczyć każdą pozycję z jej listy rzeczy do zrobienia przed śmiercią. Wraz ze swoją przyjaciółką Eleanor wyrusza w szaloną wyprawę, podczas której nic nie może powstrzymać ich przed przeżywaniem kolejnych przygód. Zdesperowany Beck rusza za nimi, aby przemówić babci i jej towarzyszce do rozsądku.

Przygotowany na trudną przeprawę z dwiema starszymi paniami, z szokiem odkrywa, że Eleanor to w rzeczywistości Nora – młoda i piękna dziewczyna, którą poznał poprzedniego wieczoru w barze. Co więcej – gdyby nie żelazne zasady, których trzyma się Beck (jedną z nich jest ta, aby nigdy nie wykorzystywać kobiety, która wypiła zbyt dużo), ich wspólny wieczór przerodziłby się w coś znacznie więcej. Teraz niespodziewanie mężczyzna musi przekonać nie tylko swoją babcię, aby zgodziła się na podjęcie leczenia, ale również Norę, aby dała mu jeszcze jedną szansę.

Ta historia jest naprawdę SPICY. Sugerowany wiek czytelnika: 18+.

Nieplanowana miłość od Vi Keeland możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć