Kolczaste łzy - audiobook
4.1 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 86435)

Kolczaste łzy - audiobook
audiobook (mp3)

najlepsza cena! w tym miesiącu
E-book - najniższa cena: 20.00
Audiobook - najniższa cena: 22.50
wciąż za drogo?
-49% 22.50 zł Lub 20.25 zł
38.90 zł
40.49 zł Lub 36.44 zł
37.76 zł
40.49 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Nominacja do Goodreads Choice Award. Jedna z rekomendacji książkowych Baracka Obamy. Bestseller według „New York Timesa”, „Washington Post” i „TIME Magazine”. Czarny ojciec, biały ojciec – obaj twardziele, którzy zawsze grali według reguł patriarchatu. Dwóch zamordowanych synów. Jedno wyjście na rozliczenie się z okrutnym losem. „Kolczaste łzy” to powieść jednego z najważniejszych współczesnych pisarzy amerykańskich. S.A. Cosby w swojej prozie jak w soczewce pokazuje los jednostki wrzuconej w tryby historii i nierównych stosunków społecznych.

Ike’a Randolpha i Buddy’ego Lee wiele łączy. Choćby to, że obaj są byłymi skazańcami i twardymi facetami, którzy nie akceptują homoseksualnego związku swoich synów.
Równie dużo ich dzieli. Przede wszystkim to, że Buddy jest biały i wciąż obraca się w przestępczym półświatku, a Ike – czarny i odkąd wyszedł na wolność, nie dostał nawet mandatu za złe parkowanie.

Gdy pewnego dnia policja puka do drzwi Ike’a, ten podświadomie spodziewa się złych wiadomości. Jednak to, co słyszy, jest gorsze, niż mógłby sobie wyobrazić. Jego syn Isaiah został zamordowany. Sprawcy nie ujęto. Jest też druga ofiara – syn Buddy’ego Lee.

Ike’owi i Buddy’emu pozostaje tylko jedno: biblijna zemsta.
Co innego mogliby zrobić dwaj mężczyźni, którzy zawsze grali według reguł patriarchatu?

Ruszają na polowanie i jeśli będą musieli, zostawią za sobą pożogę.
Może w ten sposób okażą się lepszymi ojcami, niż byli za życia swoich dzieci?

Audiobooka interpretuje Jakub Wieczorek.

Kolczaste łzy od S.A. Cosby możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć