ebook Until You. Aż pojawiłaś się ty
3.95 / 5.00 (liczba ocen: 21507)

Until You. Aż pojawiłaś się ty
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Wydawca:  Papierowe Serca
Kategoria:  /
E-book - polecana oferta: 29.70
wciąż za drogo?
-30% 29.70 zł Lub 26.73 zł
32.18 zł
34.32 zł Lub 30.89 zł
42.90 zł
29.68 zł
42.90 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Jego życie nie było pełne. Do czasu, aż pojawiła się ona... Aria od zawsze marzyła o normalności: bezpiecznej pracy, kochającym chłopaku i pełnym ciepła domu. Pewnego dnia traci jednak wszystko: zostaje zwolniona, a następnie wraca do mieszkania i odkrywa niewierność swojego ukochanego. Pozbawiona pracy i niemająca gdzie się podziać przyjmuje ofertę pracy złożoną przez najlepszego przyjaciela jej brata. Na szczęście okazuje się, że chodzi o programowanie – coś, na czym Aria świetnie się zna.

Grayson ma za sobą traumatyczną przeszłość, a jego jedyną, przybraną rodziną jest najlepszy przyjaciel Noah, brat Arii. Chłopak po zobaczeniu dziewczyny w akcji oferuje jej zatrudnienie oraz zamieszkanie w swoim penthousie w Dolinie Krzemowej. Współpracownicy będą musieli poradzić sobie z nowo odkrytą bliskością i niezaprzeczalnym przyciąganiem, chociaż ich związek to zakazany owoc.

Ze względu na przeszłe trudne doświadczenia współtworzą tajną platformę internetową, która pomaga ludziom w potrzebie. Nie wiedzą, że znają się w realnym świecie. Zaczynają być sobie bliscy także online…

„Until You. Aż pojawiłaś się ty” Cathariny Maury to pierwszy tom serii Off-Limits.

Ta historia jest naprawdę SPICY.

Sugerowany wiek: 18+

Until You. Aż pojawiłaś się ty od Catharina Maura możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć