Diabeł w obrączce
4.02 / 5.00 (liczba ocen: 12171)

Diabeł w obrączce
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Wydawca:  Papierowe Serca
Kategoria:  /
E-book - najniższa cena: 23.93
Audiobook - najniższa cena: 36.38
wciąż za drogo?
36.81 złpremium: 24.54 zł Lub 24.54 zł
30.68 zł
30.90 zł
32.72 zł Lub 29.45 zł
33.54 zł Lub 30.19 zł
23.93 zł
31.08 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Był przeciwieństwem wszystkiego, o czym marzyła. Ale może przez cały ten czas po prostu pragnęła niewłaściwych rzeczy…

Keeley i Graham są jak ogień i woda – nie mogliby się bardziej różnić. Ona nie wierzy w konta oszczędnościowe i plany emerytalne, a jej definicją zdrowego jedzenia są muffiny z czekoladą. On jest praktyczny, zdyscyplinowany i oszczędny i nigdy nie ucieka przed odpowiedzialnością. Od pierwszego spotkania grali sobie nawzajem na nerwach… albo prowadzili bardzo nietypową grę wstępną. Choć żadne z nich nie pamięta zbyt dobrze, jak wyglądała ich wspólnie spędzona noc, pobudka w hotelu w Las Vegas i obrączki na palcach mówią same za siebie.

Keeley mogła w tej sytuacji zrobić tylko jedno: uciec, zanim mężczyzna się obudzi, i udawać, że nic się nie stało. Wszystko byłoby idealnie, gdyby nie zaszła w ciążę. Kobieta sama przyznałaby, że jest ostatnią osobą na świecie, której powinno powierzyć się opiekę nad dzieckiem, a Graham całkowicie zgadza się z tą oceną. Jednak im więcej czasu spędzają razem, tym wyraźniej przypominają sobie przebłyski uczuć, które skłoniły ich do wzięcia ślubu, i zastanawiają się, czy upojeni alkoholem nie podjęli najlepszej decyzji w swoim życiu.

Diabeł w obrączce to czwarty tom niezwykle zabawnej i wciągającej serii Nie taki diabeł straszny.

Ta historia jest naprawdę SPICY.

Sugerowany wiek: 18+

Diabeł w obrączce od Elizabeth O'Roark możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć