Reputacja niegrzecznej dziewczyny
3.54 / 5.00 (liczba ocen: 36545)

Reputacja niegrzecznej dziewczyny
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
E-book - polecana oferta: 33.11
wciąż za drogo?
38.70 złpremium: 25.80 zł Lub 25.80 zł
33.11 zł Lub 29.80 zł
33.54 zł
36.90 zł
43.00 zł Lub 38.70 zł
33.09 zł
33.11 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Seksowna opowieść o drugiej szansie - bestsellerowa autorka Elle Kennedy w kolejnej historii z serii „Avalon Bay”

Genevieve West wraca do domu na pogrzeb matki. Ma jedno silne postanowienie: trzymać się z daleka od swojego byłego chłopaka, Evana Hartleya. Ich historia to prawdziwa jazda bez trzymanki. I mnóstwo pasji. Zdecydowanie zbyt wiele pasji... o której Genevieve desperacko stara się zapomnieć.

Ale nie sposób nie wpaść na siebie w małym nadmorskim miasteczku, jakim jest Avalon Bay. W chwili, gdy Genevieve widzi Evana, zdaje sobie sprawę, że jest tak samo niesforny i seksowny jak kiedyś i że wciąż trudno mu się oprzeć. Tym razem jednak dziewczyna postanawia pójść inną drogą. Koniec z imprezowaniem. Koniec z głupimi błędami. Koniec z reputacją niegrzecznej dziewczyny. Jej plan to zostać w mieście i pomagać ojcu w prowadzeniu interesu, ale tylko do momentu, w którym ojciec znajdzie kogoś na jej miejsce.

Tymczasem Evan widzi to inaczej. Jest przekonany, że razem stworzą świetny duet, musi tylko przekonać do tego Genevieve. Ale co ze złą reputacją? Czy może zniknąć? I czy drugie szanse naprawdę działają? Genevieve i Evan są gotowi to sprawdzić.

"Chemia między tym dwojgiem jest wyczuwalna na każdej stronie." - „Publishers Weekly”

"Zmysłowa opowieść o pierwszych miłościach i drugich szansach." - „Kirkus”

Reputacja niegrzecznej dziewczyny od Elle Kennedy możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć