Złudne nadzieje. Tom 2
4.14 / 5.00 (liczba ocen: 14)

Złudne nadzieje. Tom 2
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
E-book - polecana oferta: 35.92
wciąż za drogo?
35.02 zł
35.92 zł Lub 32.33 zł
44.90 zł
33.41 zł
34.11 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Czy uda się uciec przed trudną przeszłością?

Natalia była pewna, że jest to możliwe. Odseparowana od toksycznego ekspartnera starała się przecież ułożyć sobie życie na nowo. Niewątpliwie czas działał na jej korzyść i mogło się wydawać, że młoda kobieta jest na dobrej drodze. Wreszcie mogła odetchnąć z ulgą i cieszyć się zwyczajną codziennością.
Przekorny los jednak w zaskakująco szybkim tempie pokazał, że to jeszcze nie koniec tej smutnej historii… Natalia ponownie zostaje wystawiona na próbę.

Czy będzie ona w stanie kolejny raz zmienić swoje życie? Czy będzie miała wystarczająco dużo sił, by walczyć…? A może już wszystko stracone i jedyne, co pozostanie, to pogodzenie się z własnym losem…?

Złudne nadzieje. Tom 2 od Adriana Rak możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Bardzo długo czekać nam przyszło na drugi tom historii Natalii. Jednak w końcu będziecie mogli i Wy zapoznać się z powieścią. Pióro autorki jest lekkie i przyjemne, pozbawione jakichkolwiek blokad. Czyta się naprawdę szybko, a każda kolejna stronica wciąga jeszcze bardziej. Okazało się, że cały pierwszy tom pamiętam bardzo dobrze, a dodatkowo Adriana wstawiła nam małe przypomnienie, dzięki czemu zaczynając recenzowaną dziś powieść i Wy przypomnicie sobie, na czym wszystko się skończyło. Wydaje mi się, że pisarka tym razem postawiła mocniej na akcję, mocną akcję, która niejednego czytelnika zdziwi. Dzieje się tutaj wiele, szczególnie złego, przez wzgląd na to, co znów spotka Natalię, a nie będzie to nic dobrego... Byłam tak zaintrygowana, że z ledwością odłożyłam ją na bok i poszłam spać, a zaraz po przebudzeniu się, skończyłam czytać. Pochłania zdecydowanie!

Natalia jest dziewczyną, która naprawdę wiele przeszła w życiu i żadnemu, nawet największemu wrogowi bym nie życzyła. Bardzo jej współczułam i cały czas trzymałam kciuki za to, żeby w końcu wyszła na prostą, żeby w końcu spotkało ją szczęśliwe życie... Niemniej jednak naprawdę, poznając kolejne stronice serce mi pękało...
Daniel w tym tomie niezbyt się popisał i przyznam szczerze, że zawiodłam się na nim. Spodziewałam się, że jednak będzie walczył o ukochaną, a wyszło mu to dość... koślawo.
Mamy jeszcze czarny charakter, którego od pierwszej strony chciałam... wykopać z tej historii. Raz, że obrzydzał mnie do granic możliwości, to jeszcze to, co czynił... Oh.
Bohaterowie w tej książce są postaciami dobrze wykreowanymi, niczego im nie brakuje. Są dobrzy i źli, wiadomo, że Ci dobrzy zyskują naszą sympatię, a źli niekoniecznie.

Akcja pędzi na łeb na szyję i sprawia, że z zapartym tchem czyta się stronę za stroną. Nie spodziewałam się, że będzie tyle zwrotów akcji i że będziemy czuć to napięcie. Ja cały czas czułam się jak na szpilce, bo to, co miało miejsce naprawdę było trudne... I też jeśli nie lubicie czytać o trudnych przemocowych rzeczach, czy scenach brutalnych, to musicie sobie darować albo uzbroić się w cierpliwość. Samo zakończenie wbija w fotel i sprawiło, że mi szczęka opadła. Nie spodziewałam się czegoś takiego, ale to dobrze. Bowiem takiego zakończenia, nikt nie będzie w stanie przewidzieć.
Emocji jest co nie miara, a przede wszystkim, to, co Natalia czuła, czułam ja... I było mi chwilami z tym wszystkim bardzo trudno. A co dopiero musiała czuć autorka na koniec historii... Nie chcę sobie tego wyobrażać.

Reasumując uważam, że jest to świetne zakończenie dylogii. Sprawi, że z ogromnym zainteresowaniem śledzić będziecie losy bohaterów. Doświadczycie wielu emocji, akcja nie pozwoli Wam na nudę, a podejmowane tutaj tematy... Nie są łatwe, proste, ale niestety wciąż występujące w naszej codzienności. Nie chcę zbyt wiele spoilerować, ale przyznam, że naprawdę robi wrażenie. Widzę, że pisarka zrobiła duży postęp i zaskoczyła nas tą opowieścią. Zdecydowanie polecam wszystkim osobom lubiącym powieści obyczajowe, czy twórczość pisarki. Jeśli macie nie nadrobiony pierwszy tom, koniecznie go przeczytajcie i zapoznajcie się z dzisiaj recenzowanym tytułem, warto! SERDECZNIE POLECAM!

Ocena: 5+/6 czytaj więcej
©Tylko magia słowa
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć