Wąska droga między pragnieniami
4.09 / 5.00 (liczba ocen: 12340)

Wąska droga między pragnieniami
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  / /
E-book - najniższa cena: 19.00
wciąż za drogo?
19.00 zł
34.19 złpremium: 22.79 zł Lub 22.79 zł
-39% 22.80 zł Lub 20.52 zł
29.63 zł
29.63 zł Lub 26.67 zł
29.53 zł
30.16 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Wspaniale ilustrowana historia Basta, najbardziej czarującej postaci cyklu „Kroniki Królobójcy”. Ebook „Wąska droga między pragnieniami” zachwyci zarówno nowych czytelników, jak i zagorzałych fanów twórczości Patricka Rothfussa. Bast umie się targować. Wymiana przysług jest dla niego równie naturalna jak oddychanie. Obserwowanie go podczas negocjacji przypomina oglądanie artysty przy pracy. Ale nawet mistrzowi przytrafiają się wpadki…

Towarzyszymy Bastowi przez jeden dzień, od świtu do północy, przyglądając się jego sprawdzonym sposobom działania. Przemyślne plany i ukradkowe podchody zawsze są wirtuozerskim balansowaniem na granicy kłopotów, z których jednak zwykle udaje mu się wyślizgnąć z niespotykaną gracją.

W końcu jaki jest pożytek z ostrożności, jeśli trzyma z dala od niebezpieczeństw i… spełniania pragnień?

O e-booku Wąska droga między pragnieniami blogerzy napisali:

To książka Patricka Rothfussa, który już dawno zdobył należne miejsce w czołówce twórców gatunku. A tą książką przypieczętował ten fakt. Zdecydowanie polecam czytelnikom, których wyobraźnia uwielbia „karmić się” fantastycznymi doznaniami. Zatem czytajcie i zaprzyjaźnijcie się z Bastem. -  Czyt-NIK - Tomasz Kosik

Wąska droga między pragnieniami od Patrick Rothfuss możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Ostatnio miałem cudowny dzień. A to za sprawą zaproszenia do fantastycznego świata Basta. Patrick Rothfuss w swej najnowszej książce Wąska droga między pragnieniami zaprasza nas do poznania historii Basta, bohatera doskonale znanego miłośnikom fantasy cyklu Kroniki królobójcy. A jestem przekonany, że każdy fan gatunku doskonale zna tę serię. Serię, która zawładnęła emocjami wielu czytelników.

Na kartach tej książki przez jeden dzień towarzyszymy temu bohaterowi w jego przygodzie. Przygodzie, która zachwyca, fascynuje, gwarantując nam niezapomniane wrażenia. Wszak to Patrick Rothfuss swoją kreatywnością w tworzeniu fantastycznej fabuły zadbał o to, aby ten dzień był dla nas wyjątkowy, obfitujący w wiele niezapomnianych wrażeń. I tak właśnie jest podczas lektury książki Wąska droga między pragnieniami. Zatem jeśli pragniecie doskonałej lektury, to oto jest kolejne dzieło pisarza.

Basta mieliśmy okazję poznać w dwóch pierwszych książkach Patricka Rothfussa (Imię wiatru, Strach mędrca). Jak przyznaje autor, historia zapisana na kartach tej najnowszej jest odrębną całością. To, co warto podkreślić to magiczna atmosfera, jaka oblewa Wasze serca podczas czytania książki Wąska droga między pragnieniami. Wraz z Bastem weźmiemy udział w baśniowych transakcjach, poznamy jego sekretne pragnienia, co sprawi, że nasza wyobraźnia będzie nasycona w pełnym wymiarze. Zatem nie zastanawiajcie się ani chwili dłużej, tylko poznajcie historię Basta. A cała historia wzbogacona jest licznymi ilustracjami. Nate Taylor doskonale zadbał o to, aby w pełni ukazać obraz historii zapisanej przez Patricka Rothfussa.

Bez wątpienia Bast jest bohaterem, którego pokochać można od pierwszych chwil. Jego talent w prowadzeniu negocjacji, targowania spotkał się z moich zachwytem. Lecz nie tylko ta zdolność przyciągnęła mnie do lektury. To również świat, w którym miałem przyjemność się znaleźć. Świat pełen baśni, fantasy, który sprawił mojej czytelniczej wyobraźni ogromną frajdę. Niech również i Wam udzieli się ten wyjątkowy klimat podczas lektury. A jestem przekonany, że tak właśnie będzie. Wszak to książka Patricka Rothfussa, który już dawno zdobył należne miejsce w czołówce twórców gatunku. A tą książką przypieczętował ten fakt. Zdecydowanie polecam czytelnikom, których wyobraźnia uwielbia „karmić się” fantastycznymi doznaniami. Zatem czytajcie i zaprzyjaźnijcie się z Bastem.

Ocena: 6/6 czytaj więcej
©Czyt-NIK
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć