ebook Fervency love
4.5 / 5.00 (liczba ocen: 1)

Fervency love
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 31.79
wciąż za drogo?
47.69 złpremium: 31.79 zł Lub 31.79 zł
31.79 zł
42.39 zł Lub 38.15 zł
50.35 zł Lub 45.32 zł
52.99 zł
42.36 zł
43.71 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę

Nastoletnia Abigail Brooks dorastała w przekonaniu, że nie jest wystarczająca. Właśnie to sprawiło, że przez lata dziewczyna wzniosła wokół siebie mur obojętności. Gdy los niespodziewanie postawił na jej drodze Connora, ta bariera zaczęła się kruszyć…

Chłopak od początku jawił się jako całkowite przeciwieństwo Abigail, ale wystarczyło jedno spojrzenie, by między nimi zaiskrzyło. Mimo że codzienność Connora wypełniają kumple, używki i imprezy, w krótkim czasie to właśnie on staje się dla Abigail najważniejszym człowiekiem na świecie. Każde ich spotkanie obfituje w emocje, które tworzą wulkan gotowy wybuchnąć w każdej chwili. Oboje nie zdają sobie jeszcze sprawy, ile cierpienia oraz wyrzeczeń będzie ich kosztowało utrzymanie tej relacji.

Mimo młodego wieku uczucia oraz pożądanie biorą nad nimi górę. Czy okażą się wystarczająco silni, by przetrwać przetaczające się przez ich związek nawałnice?

Kochałem cię znacznie wcześniej, niż byłem w stanie sam przed sobą przyznać. Kochałem cię, odkąd pierwszy raz nasze oczy się spotkały. To przy tobie poznaję smak życia, przy tobie zacząłem naprawdę oddychać. Nigdy przedtem nie czułem życia tak bardzo jak teraz.

Fervency love od Scarlett H. Lovers możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć