Unwind
4.17 / 5.00 (liczba ocen: 228218)

Unwind
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 31.90
wciąż za drogo?
43.19 złpremium: 28.79 zł Lub 28.79 zł
31.90 zł
33.59 zł Lub 30.23 zł
37.43 zł
40.79 zł Lub 36.71 zł
40.77 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Pierwszy tom mrożącej krew w żyłach dystopii young adult, w której troje nastolatków walczy o przetrwanie i o siebie nawzajem.

Po długiej i krwawej wojnie domowej armie zwolenników życia i tych opowiadających się za wyborem doszły do porozumienia i uchwalono „Ustawę o życiu”. Chroniła ona ludzką egzystencję od chwili poczęcia do trzynastego roku życia. Jednak między trzynastymi a osiemnastymi urodzinami rodzic mógł zdecydować o rozszczepieniu swojego dziecka, czyli podzieleniu na narządy i części, które przekazywano do przeszczepu. Ten proces według władz państwa gwarantował zdrowie społeczeństwa, a także bezpieczeństwo. Osobniki niechciane lub sprawiające kłopoty były eliminowane, jednak formalnie nie umierały.

Connor się buntował, więc rodzice podpisali zlecenie rozszczepienia. Mieszkająca w domu dziecka Risa została wysłana do ośrodka transplantacyjnego ze względu na oszczędności budżetowe. A Lev, dziesiąte dziecko w religijnej rodzinie, już od urodzenia miał zostać poświęcony w ofierze. Kiedy tej trójce udaje się uciec z transportu, pojawia się nadzieja, że jeszcze nie wszystko stracone.

Muszą tylko przetrwać do swoich osiemnastych urodzin. To bardzo długo, jeśli ten czas mają spędzić w ukryciu…

Unwind od Neal Shusterman możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć