ebook Nasza klasa i co dalej - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 0)

Nasza klasa i co dalej - audiobook
audiobook (mp3)

Wydawca:  SAGA Egmont
E-book - najniższa cena: 20.88
Audiobook - najniższa cena: 44.99
wciąż za drogo?
44.99 złpremium: 29.99 zł Lub 29.99 zł
47.49 zł Lub 42.74 zł
49.99 zł
49.99 zł
49.99 zł Lub 44.99 zł
44.99 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Pięć wyjątkowych kobiet, pięć przejmujących historii, jedno miejsce spotkań - Nasza Klasa

Sabina, Monika, Irenka, Joanna i Ewa to dojrzałe kobiety, którym nie układają się związki małżeńskie. Miłość, która popchnęła je do ołtarza, z czasem wyraźnie traci na sile, a proza wspólnego życia i szara codzienność zaciera uczucie. W ich oczach mężczyźni, których wybrały, są obecnie jedynie karykaturami tych, którzy stali na ślubnym kobiercu. Bohaterki dzięki portalowi Nasza Klasa odnajdują swoje pierwsze, młodzieńcze miłości i nawiązują z nimi ponowny kontakt. Niezwykłym zbiegiem okoliczności losy wszystkich kobiet zaczynają się uplatać w jedną wciągającą sieć.

Nasza klasa i co dalej w piękny sposób pokazuje trudy partnerskiego współżycia kobiety z mężczyzną. Tłumaczy, dlaczego należy nieustannie dbać o bliskość, szacunek i miłość. Daje nadzieję, przekonując, że najważniejsze są marzenia, a uczucie można, a nawet trzeba odbudować, jeżeli jest ono wielkie, prawdziwe i ponadczasowe.

Nasza Klasa to dla Polaków niesamowity portal społecznościowy. Dla mnie, jak i dla wielu kobiet i mężczyzn, okazał się przekleństwem i błogosławieństwem. Otworzył oczy i duszę, wprowadził zamęt w życiu, ale i przywrócił młodość oraz marzenia. - Ewa Lenarczyk

Ewa Lenarczyk z domu Borkowska, z rodu Jasińskich (ur. 1956, Elbląg) autorka powieści obyczajowej dla kobiet pt. Nasza klasa i co dalej opublikowanej po raz pierwszy w 2011 roku.

Audiobooka interpretuje Joanna Domańska.

Nasza klasa i co dalej od Ewa Lenarczyk możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć