ebook Maks Motyl i Olek Ważka - audiobook
3.5 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 3)

Maks Motyl i Olek Ważka - audiobook
audiobook (mp3)

Wydawca:  SAGA Egmont
E-book - najniższa cena: 20.04
Audiobook - najniższa cena: 8.99
8.99 złpremium: 5.99 zł Lub 5.99 zł
9.48 zł Lub 8.53 zł
9.99 zł
9.99 zł
9.99 zł Lub 8.99 zł
8.99 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Ruszajmy naprzeciw przygodzie!

Dwóch przyjaciół - Maks Motyl i Olek Ważka - dobrze wiedzą, że na każdym kroku czekają na nich tajemnice do odkrycia i fascynujące przygody. Nie zważając na ostrzeżenia dziadka Włodka, wyprawiają się w podróż, podczas której Maks chce zdobyć piracki skarb ukryty w drewnianej skrzyni, a Olek - tajemnicze kolorowe światełka migoczące w oddali jak cenne kamienie. Po drodze poznają nowych przyjaciół, którzy chcą im pomóc i towarzyszyć w ich wyprawach. Ale wkrótce pojawią się także inne postaci, niekoniecznie mające dobre zamiary...

Kolejne wnuki już są, więc trzeba było zakasać rękawy i wziąć się do roboty. Uważacie, że mam jej niewiele, że tylko napisałem bajki. Nic bardziej mylnego. A kto spełnia zachcianki maluchów? Kto ratował Olka z opresji, gdy wpadł do głębokiej wody, a żaba na niego czyhała? A kto ciągnie piracki statek, gdy Maks szuka skarbu?

Dziadek Włodek

Włodzimierz Malczewski - autor bajek dla dzieci Antoś Mrówek i Hania Biedronka oraz Maks Motyl i Olek Ważka.

Audiobooka interpretuje Anna Rusiecka.

Maks Motyl i Olek Ważka od Włodzimierz Malczewski możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć