Diabeł w obrączce - audiobook
4.02 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 12171)

Diabeł w obrączce - audiobook
audiobook (mp3)

Wydawca:  Papierowe Serca
Kategoria:  / /
E-book - najniższa cena: 23.93
Audiobook - polecana oferta: 36.90
wciąż za drogo?
43.11 złpremium: 28.74 zł Lub 28.74 zł
36.90 zł
37.36 zł
37.43 zł
38.31 zł Lub 34.48 zł
36.38 zł
43.11 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Był przeciwieństwem wszystkiego, o czym marzyła. Ale może przez cały ten czas po prostu pragnęła niewłaściwych rzeczy...

Keeley i Graham są jak ogień i woda - nie mogliby się bardziej różnić. Ona nie wierzy w konta oszczędnościowe i plany emerytalne, a jej definicją zdrowego jedzenia są muffiny z czekoladą. On jest praktyczny, zdyscyplinowany i oszczędny i nigdy nie ucieka przed odpowiedzialnością. Od pierwszego spotkania grali sobie nawzajem na nerwach... albo prowadzili bardzo nietypową grę wstępną. Choć żadne z nich nie pamięta zbyt dobrze, jak wyglądała ich wspólnie spędzona noc, pobudka w hotelu w Las Vegas i obrączki na palcach mówią same za siebie.

Keeley mogła w tej sytuacji zrobić tylko jedno: uciec, zanim mężczyzna się obudzi, i udawać, że nic się nie stało. Wszystko byłoby idealnie, gdyby nie zaszła w ciążę. Kobieta sama przyznałaby, że jest ostatnią osobą na świecie, której powinno powierzyć się opiekę nad dzieckiem, a Graham całkowicie zgadza się z tą oceną. Jednak im więcej czasu spędzają razem, tym wyraźniej przypominają sobie przebłyski uczuć, które skłoniły ich do wzięcia ślubu, i zastanawiają się, czy upojeni alkoholem nie podjęli najlepszej decyzji w swoim życiu.

Diabeł w obrączce to czwarty tom niezwykle zabawnej i wciągającej serii Nie taki diabeł straszny.

Ta historia jest naprawdę SPICY. Sugerowany wiek: 18+

Audiobooka interpretują Monika Chrzanowska i Tomasz Urbański.

Diabeł w obrączce od Elizabeth O'Roark możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć