ebook Złoty brzeg
4 / 5.00 (liczba ocen: 2)

Złoty brzeg
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
E-book - polecana oferta: 31.12
wciąż za drogo?
35.01 złpremium: 23.34 zł Lub 23.34 zł
-19% 31.12 zł Lub 28.01 zł
36.96 zł Lub 33.26 zł
38.90 zł
38.90 zł
31.10 zł
35.50 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Do szczęścia prowadzą tysiące dróg, ważne, żeby trafić na jedną z nich.

Im na pewno to się uda.

Nadchodzą lata dziewięćdziesiąte ubiegłego wieku. Wszyscy zaczynają odczuwać smak wolności, ludzie z nadzieją patrzą w przyszłość, snując entuzjastyczne plany. Jednak życie nie zawsze chce się dopasowywać do planów. Bohaterowie – przyjaciele z czasów szkolnych – podążają różnymi drogami, nadal pielęgnując przyjaźń. Niejednokrotnie muszą podejmować ryzyko i wybierać mniejsze zło. Czasem wygrywają, ale w życiu nic nie jest dane raz na zawsze, o czym prędzej czy później będą musieli się przekonać…

Autorka w genialny sposób oddała klimat lat 90. ubiegłego wieku. W powieści obyczajowej bogatej w wątki miłosne, sensacyjne, poruszyła wiele ważnych problemów, z którymi muszą borykać się ludzie, pokazała niełatwe relacje rodzinne, różnice społeczne, problemy ludzi z nowym ustrojem politycznym, nieustanną walkę z władzą. Nie dała złudzeń, że życie to jedna wielka wędrówka, a kroczymy przez nie różnymi ścieżkami.

Złoty brzeg od Iwona Walczak możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć