Ofiary
4.06 / 5.00 (liczba ocen: 204)

Ofiary
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w tym miesiącu
E-book - najniższa cena: 22.49
wciąż za drogo?
-51% 22.49 zł Lub 20.24 zł
27.99 zł
44.99 złpremium: 29.99 zł Lub 29.99 zł
38.49 zł Lub 34.64 zł
49.99 zł
38.47 zł
39.68 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Piąty rasowy thriller z serii o Alexandrze Blixie i Emmie Ramm autorstwa jednego z najlepszych norweskich duetów pisarskich. Ebook „Ofiary” to mroczna powieść, która zdobyła międzynarodowy rozgłos. „Horst i Enger wiedzą, jak się buduje solidną, pełną napięcia narrację. To lektura, której nie można przerwać. Obiecująca jest chemia między Ramm i Blixem, a zwłaszcza pogłębiony portret Emmy” – „Göteborgs-Posten”

Alexander Blix jest byłym szefem ekipy śledczej, który stracił wszystko: pracę i córkę. Dawni koledzy z policji trzymają go na dystans. Kiedy więc kontaktuje się z nim nieznajomy mężczyzna i ujawnia, że popełnił zbrodnię, która od dwóch lat nie daje Blixowi spokoju, ekspolicjant zostaje z tym sam.

Jego dawna współpracowniczka i była dziennikarka Emma Ramm pracuje właśnie nad sprawą mężczyzny podejrzewanego o zabójstwo kobiety, który został aresztowany, mimo że ciała ofiary nie odnaleziono.

Byli partnerzy pomagają sobie nawzajem. Ale gdy na miejscu zbrodni zostają ujawnione odciski palców Blixa, Alexander boi się, że dopadły go demony przeszłości. Wiele wskazuje na to, że dawna ofiara przemocy podjęła specyficzną formę terapii…

Ebook „Ofiary” to mroczny thriller opowiadającyo ranach, jakie nosimy w sobie przez całe życie, i o tym, co z nimi robimy.

Rekomendacje e-booka Ofiary:

• Mocno napisana i trzymająca w napięciu. (…) Przede wszystkim jest w tej powieści żar i pasja, jakich nigdy wcześniej nie czułem. – „Dagbladet”, Norwegia

• W przypadku Engera i Horsta suma jeden plus jeden jest większa niż dwa. (…) Jørn Lier Horst i Thomas Enger stworzyli zabawną i dobrze napisaną powieść trzymającą w napięciu. – NRK, Norwegia

W serii kryminalnej „Blix i Ramm na Tropie Zbrodni” ukazały się dotychczas następujące powieści:
• Punkt zero, • Zasłona dymna, • Nieobliczalni i • Blizny.

Ofiary od Thomas Enger, Jørn Lier Horst możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć