Kości niezgody
4.38 / 5.00 (liczba ocen: 8718)

Kości niezgody
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 28.00
wciąż za drogo?
32.31 złpremium: 21.54 zł Lub 21.54 zł
28.00 zł
28.00 zł Lub 25.20 zł
30.51 zł Lub 27.46 zł
35.90 zł
27.90 zł
28.50 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Mimo palącego bólu w rękach Josie nie przerywa reanimacji aż do przyjazdu karetki. Gdy sanitariusze odciągają ją od zimnego, wątłego ciała, Noah łamiącym się głosem podaje czas zgonu ukochanej matki.

Josie Quinn i jej partner Noah jadą na wieś, by zjeść obiad w jego rodzinnym domu. Na miejscu z przerażeniem odkrywają, że matka mężczyzny, Colette, leży w ogrodzie z ustami pełnymi ziemi i nie daje znaków życia.

Ekipa Josie przeszukuje dom i okolicę. Dlaczego w pobliżu ciała zakopano paciorki różańca i co oznacza ukryta teczka, oznaczona nazwiskiem Drew Pratta – najsłynniejszego zaginionego w historii miasteczka Denton? W dodatku wpis w pamiętniku prowadzonym przez Colette sugeruje powiązania między nią a Drew i jego zmarłym bratem.

Czy Josie uwierzy w to, co nie do pomyślenia – że ta uczynna starsza kobieta odpowiada za śmierć obu mężczyzn? I czy świeży związek z Noahem przetrzyma takie oskarżenie?

Jak głęboko trzeba będzie kopać, by odnaleźć prawdę?

O e-booku Kości niezgody blogerzy napisali:

Kryminalna esencja, ciekawe sprawy, bardzo dynamiczna akcja, zero lania wody i dodatkiem jest warstwa obyczajowa i skomplikowane relacje między bohaterami. Dla mnie każdy tom tej serii jest książką na raz, dla której mogę zarwać noc, mimo że prawie nigdy tego nie robię. Zdecydowanie namawiam Was na sprawdzenie powieści Lisy Regan! - Rude recenzuje - Paula Sieczko

Kości niezgody od Lisa Regan możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Kości niezgody to piąty tom, a serię mimo wszystko polecam zacząć od początku. To prawdziwy kryminalny tasiemiec (w oryginale widziałam ostatnio dziewiętnaście tomów serii), więc jeżeli macie na nią ochotę, to warto zabrać się za nią już teraz, żeby później za dużo nie nadrabiać. A jak nie macie ochoty na serię, to możecie przeczytać same Kości niezgody – autorka przypomina najważniejsze wątki, żeby nowy czytelnik mógł się połapać w sytuacji.

Ale zapytacie, dlaczego warto sięgnąć po tę serię? Ja doceniam w niej, że każdy kolejny tom ma mniej więcej tę samą objętość – około 300 stron. Mamy w niej kryminalną esencję, ciekawe sprawy, bardzo dynamiczną akcję, zero lania wody i dodatkiem jest warstwa obyczajowa i dodatkowo komplikujące relacje między bohaterami. Dla mnie każdy tom tej serii jest książką na raz, dla której mogę zarwać noc, mimo że prawie nigdy tego nie robię. Zdecydowanie namawiam Was na sprawdzenie powieści Lisy Regan!

Ocena: 5/6 czytaj więcej
©Rude recenzuje
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć