Kiedy ptaki powrócą
3.65 / 5.00 (liczba ocen: 3874)

Kiedy ptaki powrócą
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
E-book - najniższa cena: 37.90
wciąż za drogo?
39.90 złpremium: 19.95 zł Lub 19.95 zł
-43% 37.90 zł
49.88 zł Lub 44.89 zł
66.50 zł Lub 59.85 zł
60.65 zł
66.50 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Książka, która koi duszę i daje nadzieję na to, że nawet najgorszy czas ma swój kres.

Toni, zgryźliwy i wściekły na cały świat nauczyciel, to malkontent, który widzi wokół siebie tylko szarość i czerń. Rozwód, kiepski kontakt z synem i liczne niepowodzenia sprawiają, że czuje się zawiedziony i rozgoryczony. Z pozornym spokojem postanawia, że za rok odbierze sobie życie.

Do tego czasu codziennie spisuje powody swej decyzji prowadząc osobistą kronikę – surową, ironiczną, a zarazem pełną czułości i poczucia humoru. Ujawnia w niej najintymniejsze zdarzenia ze swojego życia, porusza temat przeszłości i teraźniejszości Hiszpanii. Dokonuje cierpkiej wiwisekcji rodziców, znienawidzonego brata, byłej żony Amalii, od której nie potrafi się odciąć, oraz problematycznego syna Nikity. Opowiada też o Kulasie, przyjacielu z dzieciństwa, i o suczce Pepie, której jest niezwykle oddany. Pogrążony w złości, postanawia rozstać się ze swoimi książkami, które jedną po drugiej zostawia w różnych miejscach w mieście. Dopiero spotkanie dawnej znajomej przypomina mu, że ta druga, pozytywna strona, wciąż istnieje.

Fernando Aramburu po mistrzowsku zamienia to, co na pierwszy rzut oka wydaje się zwyczajną egzystencją, w wyjątkową i wzruszającą historię, która staje się piękną lekcją życia.

Kiedy ptaki powrócą od Fernando Aramburu możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć