Gdzie święty traci głowę
3.69 / 5.00 (liczba ocen: 13)

Gdzie święty traci głowę
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
E-book - polecana oferta: 29.25
wciąż za drogo?
33.75 złpremium: 22.50 zł Lub 22.50 zł
29.25 zł
29.25 zł Lub 26.33 zł
37.50 zł
37.50 zł Lub 33.75 zł
29.15 zł
29.77 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

W Jemiołkach, owszem, bywa śmiesznie, ale próżno tu szukać spokoju. W tej wsi od mnogości zdarzeń nawet święty traci głowę!

Od czasu wyborów na sołtysa wiele się zdarzyło, a życie niektórych mieszkańców wywróciło się do góry nogami. Tym razem nie przyczyniła się do tego jednak ani Gaja, ani jej niezwykłe umiejętności. Wszystkiemu winni są goście, którzy pojawili się w Jemiołkach jeszcze przed żniwami. Każdy z nich przybył z pewną misją i każdy zrobi wszystko, by ją wypełnić. Wikary Eryk postanawia naprawić świat, przystojny Francuz szuka swojej tożsamości, a wyczekiwana ciotka z Ameryki – żwawa i ekscentryczna staruszka w kapeluszu z piwoniami – rozwiązuje zakurzony worek z tajemnicami i pozwala im wyjść na światło dzienne…

Zapraszamy do Jemiołków, gdzie każdy (nawet proboszcz) ma swoje sekrety, a wszelkie problemy da się rozwiązać przy płocie lub sklepowej ladzie.

Gdzie święty traci głowę od Renata Kosin możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Czasem lepiej nie budzić duchów przeszłości, bo mogą okazać się niezbyt miłe.
Nie to w człowieku jest najcenniejsze, co jest takie samo jak u innych ludzi, ale to, co go od nich różni. Dlatego świat jest tak rozmaity i ciekawy.
Są różne odcienie miłości i żadna nie jest gorsza ani lepsza. Nie należy jej też mylić z namiętnością, bo coś zupełnie innego. Można kochać naprawdę mocno, choć nie całym sercem.
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć