ebook Sir Alex Ferguson. Futbol cholera jasna!
3.62 / 5.00 (liczba ocen: 652) Ilość stron (szacowana): 485

Sir Alex Ferguson. Futbol cholera jasna!
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 25.99
wciąż za drogo?
VIRTUALO#VIRTUALO Urodziny
VIRTUALO#VIRTUALO Urodziny
25.99 zł 20% rabatu
27.31 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Inne proponowane

Najbardziej szanowany brytyjski pisarz sportowy skupia się na największym trenerze piłkarskim wszech czasów.

Prawdziwa biografia sir Aleksa Fergusona jeszcze nigdy nie została spisana… aż do teraz.

Alex Ferguson jest jedną z najbardziej fascynujących i kontrowersyjnych postaci dzisiejszego futbolu. Jego 25-letnia współpraca z angielskim klubem Manchester United zaowocowała wygraniem wszystkiego, co było do wygrania w piłce nożnej… i to nie jeden raz. Panowanie Fergusona wyniosło Manchester United do rangi jednego z największych klubów na świecie.

Ta książka, napisana przez nagradzanego i uznanego dziennikarza Patricka Barclaya, doskonale uzupełni wiedzę na temat sir Aleksa Fergusona. Każdy czytelnik od razu zakocha się we wszechstronności Barclaya i jego obiektywnej analizie Fergusona: dobrego, złego, a czasami ohydnego.

Autor, który zna Fergusona od ćwierćwiecza, uważa go za wspaniałomyślnego, ale zarazem bezlitosnego i okrutnie zanurzonego we współzawodnictwie; w postaci takiej jak on drzemie niezliczona liczba wcieleń. I właśnie te wcielenia Barclay stara się zgłębić i wyłożyć czytelnikowi.

Barclay przewrócił każdy kamień, żeby dotrzeć do wszystkich tych, którzy znali Fergusona najlepiej: zawodników, menedżerów, przyjaciół i wrogów. W rezultacie powstała książka „Sir Alex Ferguson – Futbol cholera jasna!” – kompletny i całkowicie obiektywny portret tego fascynującego człowieka.

Sir Alex Ferguson. Futbol cholera jasna! od Patrick Barclay możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Spodziewałem się ciekawszej książki.

  • Awatar

    Pierwszy raz w życiu zdarzyło mi się czytać biografię, która tak bardzo by mnie pochłonęła. Pełna anegdot i faktów historia życia człowieka, który przywrócił wielkość mojego ukochanego klubu piłkarskiego. Wspaniale było także znów wrócić wspomnieniami do roku 1999 i pamiętnego finału LM, aż łezka się w oku zakręciła na samą myśl o tamtym wieczorze.
    Chciałbym polecić tą pozycję każdemu, nie tylko fanom Manchesteru United, to nie tylko obraz życia wielkiego managera, ale także wydarzeń jakie miały miejsce podczas jego życia.

Warto zerknąć