Party
3.62 / 5.00 (liczba ocen: 20958)

Party
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 29.25
wciąż za drogo?
33.75 złpremium: 22.50 zł Lub 22.50 zł
29.25 zł
29.25 zł Lub 26.33 zł
37.50 zł
29.15 zł
34.00 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Hipnotyzująca opowieść o obsesji, zdradzie, przywilejach i hipokryzji, osadzona w hermetycznym środowisku brytyjskiego establishmentu.

Martin i Ben przyjaźnią się od 25 lat, od czasów nauki w prestiżowej Burtonbury School. Stanowią dziwną parę: stypendysta Martin – outsider, który niewłaściwie się ubiera i wysławia – oraz olśniewający, popularny, zamożny Ben.

Ten pierwszy dobrze wie, że nikt nie jest w stanie zrozumieć łączącej ich więzi ani nikt nie byłby w stanie jak on strzec sekretu przyjaciela ponad dwie dekady…

Na przyjęciu z okazji czterdziestych urodzin Bena zbiera się śmietanka brytyjskiej socjety, by świętować w oparach szampana, narkotyków i blichtru.

Pośród dziesiątek gości – polityków, znanych osobistości, dziedziców rodzinnych fortun i nuworyszów – Martin ponownie odnosi nieprzyjemne wrażenie, że nie należy do tego świata. Jego żona Lucy także jest pełna rezerwy. W powietrzu wisi niepokój. Lecz przecież Ben nie zrobiłby niczego, co zniszczyłoby ich przyjaźń, prawda?

Powieść równie niepokojąca, co wciągająca. Jedna z tych, które czyta się w jeden dzień, bo trzeba koniecznie poznać zakończenie.

O e-booku Party blogerzy napisali: 

Stylowa podróż w głąb zgniłej ludzkiej natury. To subtelna historia, która zaskakuje głębokimi emocjami. Pomimo braku typowych elementów kryminału czy thrillera, skupia się na społecznym napięciu i sekretach przeszłości. Zgrabnie skonstruowana fabuła i interesujące postacie wciągają czytelnika, bez potrzeby spektakularnych zwrotów akcji. - Rude recenzuje - Paula Sieczko

Party od Elizabeth Day możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Party to stylowa podróż w głąb zgniłej ludzkiej natury. To subtelna historia, która zaskakuje głębokimi emocjami. Pomimo braku typowych elementów kryminału czy thrillera, skupia się na społecznym napięciu i sekretach przeszłości. Zgrabnie skonstruowana fabuła i interesujące postacie wciągają czytelnika, bez potrzeby spektakularnych zwrotów akcji. To doskonale wyważona opowieść, która urzeka i pozostaje w pamięci! I tak sobie myślę, że to idealna pozycja na wiosnę i lato!

Ocena: 5/6 czytaj więcej
©Rude recenzuje
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć