ebook Let me love you
4.57 / 5.00 (liczba ocen: 14)

Let me love you
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 27.46
wciąż za drogo?
35.10 złpremium: 23.40 zł Lub 23.40 zł
39.00 zł
27.46 zł
39.00 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Minęły dwa lata odkąd Noah wyjechał z Kalifornii.

Beztroskie wakacje dobiegły końca, a w życiu Bee i Noah zmieniło się wszystko: miasto, praca, studia… Już teraz mogłoby się wydawać, że przeszłość jest tylko niezbyt przyjemnym wspomnieniem. Jednak to nie takie proste. Strata bliskiej osoby jest bolesna i potrafi zarysować nawet najbardziej stalowe serca.

Na dodatek Bee już nie jest tą samą dziewczyną co kiedyś. I chociaż razem z Noah zawsze byli niezniszczalni, pytanie brzmi, czy miłość wystarczy, aby zapomnieć o przeszłości?

O e-booku Let me love you blogerzy napisali:

Przepiękna kontynuacja, bardziej wzruszająca, uczuciowa i płomienna niż pierwszy tom. Historia pełna refleksyjnych epizodów, niepozbawiona kłótni i kąśliwych rozczarowań, przepełniona także zrozumiałą wewnętrzną złością, ale przede wszystkim to książka kameralna i niezwykle romantyczna, dopełniająca ważne wątki, jednocześnie otwierająca zamysł na odrębną powieść o kreacjach drugoplanowych. -  Mozaika Literacka - Miłka Kołakowska

Let me love you od Zuzanna Wólczyńska możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Człowiek z natury nie jest ani dobry, ani zły. To my wybieramy, po której stronie staniemy, ale czasami zdarza nam się błądzić. Chyba nie da się iść tylko po jednej ścieżce.
Przepiękna kontynuacja – w odczuciu znacznie bardziej wzruszająca, uczuciowa i płomienna niż pierwszy tom, w niektórych scenach subtelnie domykająca potrzebne łzy, z pewnością mocno kameralna, choć przecież naznaczona fabularną odległością. Zuzanna Wólczyńska ponownie przecina życiorysy bohaterów powieści Let Me Know, pozwala odnowić przerwaną świadomie więź, zmierzyć się z ciężarem brudnej przeszłości i jednocześnie przetrzeć nowe wątpliwości. Ta namiętność ewidentnie domaga się przetarcia, potrzebuje czasu i szczerości rozmów, wymaga wzajemnej obecności.

Ta historia zaczyna się dokładnie tam, gdzie kończy się literacki debiut – w treści krótkiej, aczkolwiek podświadomie wyczekiwanej wiadomości. Tysiące mil od siebie, w biegu nowych zajęć i w szaleństwie nowych znajomości, w dokuczliwej dwuletniej tęsknocie, myśli nieustannie wracają do wspólnych doświadczeń – do tego cudownego lata, które pozwoliło dotknąć najpiękniejszych doznań. Wystarczy jedno spojrzenie w oczy i jedno przytulenie, aby przywrócić gamę ówczesnych emocji, aby ponownie zakraść się w upragnioną bliskość. Dialogi tej dwójki to prawdziwe złoto – wypełnione nutą sarkazmu oaz wdziękiem przenikliwej zazdrości, nierzadko zmysłowe, idealnie zbalansowane z tempem zainaugurowanych zdarzeń. W głośnej wymianie zdań wreszcie wyczuwa się to, co zostało zmyślnie pominięte we wcześniejszych spotkaniach – prawdziwość wyznań. I chociaż początkowo to tylko jednostronna deklaracja, wyczuwa się w niej intencyjną przejrzystość. Autorka regularnie przemyca tu fragmenty nieujawnionej wcześniej przeszłości, przybliża trudne przeżycia Noaha, wnika w tembr uzależnienia, przywołuje nie tylko konsekwencje, ale też dotkliwe kłamstwa i naturalne słabości. Za pomocą jego twarzy chce pokazać, jak bardzo potrzebne jest wzajemne zaufanie, jak bardzo potrzebne jest przebaczenie. Miłość wymaga tu dotarcia, wymaga też nieporozumień, domaga się kolejnych ujmujących dni. A wszystko w zapisie naprzemiennej narracji pierwszoosobowej – niezwykle intymnej, czułej, naznaczonej niepewnością i słowami złożonej sobie obietnicy.

Niesamowicie uczuciowa, komfortowa i rozczulająca – utkana nicią rozkosznej uszczypliwości. Let Me Love You to poruszająca konfrontacja z nieznaną wcześniej przeszłością, to także próba odbudowania tego, co zostało mocno nadszarpnięte w pierwszym tomie. Zuzanna Wólczyńska ponownie utrwala codzienność bohaterów powieści Let Me Know, wdziera się w ich stęsknione wrażliwości, zauważalnie chce pomóc w przetrawieniu najtrudniejszych emocji. To historia pełna refleksyjnych epizodów, niepozbawiona kłótni i kąśliwych rozczarowań, przepełniona także zrozumiałą wewnętrzną złością, ale przede wszystkim to książka kameralna i niezwykle romantyczna, dopełniająca ważne wątki, jednocześnie otwierająca zamysł na odrębną powieść o kreacjach drugoplanowych.

Ocena: 5+/6 czytaj więcej
©Mozaika Literacka
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć