ebook Komu zginął trup?
3.67 / 5.00 (liczba ocen: 118)

Komu zginął trup?
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
E-book - najniższa cena: 33.65
Audiobook - najniższa cena: 33.25
wciąż za drogo?
40.49 złpremium: 26.99 zł Lub 26.99 zł
-13% 33.65 zł Lub 30.29 zł
33.75 zł Lub 30.38 zł
38.90 zł
-15% 33.73 zł
39.99 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Zwłoki można zgubić, ale można je również znaleźć

Patolog sądowy Jeremi Organek oraz jego przyjaciółka, historyczka Linda Miller, ku rozpaczy tego pierwszego i wściekłości tej drugiej muszą skrócić pobyt na zlocie fanów zabytkowych pojazdów na zamku Topacz, kiedy poza nieoczekiwanym legatem wchodzą w posiadanie zwłok. Okazuje się, że niezidentyfikowany denat skrywa więcej tajemnic niż tylko imię i nazwisko i jak po sznurku prowadzi Jeremiego i Lindę oraz komisarza Bączka do Pałacu Książęcego we Wleniu, który sto lat wcześniej zasłynął w całej Europie jako miejsce potwornej zbrodni.

Co wspólnego ze śmiercią młodego kopisty mogła mieć tragedia sprzed wieku? Kim naprawdę jest Barokowa Wenus i jakie sekrety skrywa historia pałacu? I dlaczego Ajax musiał umrzeć?

„Komu zginął trup?” to pełna zwrotów akcji, dowcipnych dialogów i zaskakujących rozwiązań kontynuacja komedii „Gdzie są moje zwłoki?”, której bohaterowie Jeremi Organek i Linda Miller podbili serca czytelniczek i czytelników.

Komu zginął trup? od Małgorzata Starosta możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Wielkie pieniądze budzą wielkie namiętności i jeszcze większe zło.

Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć