Arystokratka pod ostrzałem miłości vol. 2
3.71 / 5.00 (liczba ocen: 104)

Arystokratka pod ostrzałem miłości vol. 2
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 13.46
Audiobook - najniższa cena: 25.79
wciąż za drogo?
13.46 zł
26.91 złpremium: 17.94 zł Lub 17.94 zł
19.90 zł
24.41 zł
24.58 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Wszystko wskazuje na to, że oddajemy w Wasze ręce ostatni tom serii komediowej poświęconej perypetiom Marii Kostki z Kostki, czyli ostatniej arystokratki.

Zamkowe życie podglądaliśmy przez okrągły rok i wraz z bohaterami tej szalonej opowieści przeżyliśmy wiele zwariowanych przygód. Zadbała o to pani Cicha, nieszczędząca sobie i innym swego orzechowego eliksiru, pan Spock, umilający czas hipochondrycznymi piosenkami, oraz oczywiście Józef, posępny kasztelan, odziany w nieodłączny szlafrok i dzwoniący pękiem kluczy.

Czas dowiedzieć się, jak to wszystko się skończy! Czy Kostkę zaleje fala miłości? Czy zadziała klątwa rodowa? Czy rodzina Kostków zostanie w Czechach?

Evžen Boček przygotował dla nas wielki finał. Zapraszamy! Bawcie się dobrze!

Evžen Boček – jeden z najpopularniejszych czeskich pisarzy współczesnych, autor serii o arystokratce Marii oraz Dziennika kasztelana. Od lat z powodzeniem podtrzymuje tętno czeskiego humoru w najlepszym wydaniu. Ponadto od ćwierćwiecza jest kasztelanem zamku w Miloticach na Morawach Południowych.

Arystokratka pod ostrzałem miłości vol. 2 od Evžen Boček możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć